Duet Atmosphere zapewnia, że będzie „Okay”

Opublikowano: 22/02/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Atmosphere wracają z nowym albumem! A także, puszczając pierwszy singiel zwiastujący „So Many Other Realities Exist Simultaneously”, duet Slug & Ant zapewnia swoich słuchaczy, że wszystko będzie „Okay”. O tym natomiast, jaki będzie nowy longplay współzałożycieli Rhymesayers Entertainment, przekonać mamy się w maju.

Slug & Ant po dwóch latach od premiery albumu „WORD?” zapowiedzieli właśnie nowy album Atmosphere. Wydawnictwo zatytułowane „So Many Other Realities Exist Simultaneously” stanowić będzie 13. już longplay duetu z Minneapolis. Pierwszy singiel zwiastujący ten materiał, utwór „Okay”, to natomiast jeden z bardziej pozytywnie brzmiących kawałków Seana Daley’a i Anthony’ego Davisa. Niech nie zwiedzie Was jednak pozornie tak duży, aczkolwiek i tak obecny, optymizm numeru „Okay”. To jednak Atmosphere. A album „So Many Other Realities Exist Simultaneously” zapowiedziano jako muzyczne następstwo zmęczenia pandemią, złego samopoczucia i pełnego niepokoju, niezbyt dobrego ogólnego nastroju społeczeństwa. W lirycznym ujęciu Sluga, rzecz jasna. Podszytym produkcjami autorstwa Anta. Zobrazowany klipem utwór „Okay” zaprezentowano z kolei, by pocieszyć i też w delikatnej formie przypomnieć słuchaczom, że 'wszystko będzie dobrze’. Sam teledysk zwiastujący „So Many Other Realities Exist Simultaneously” wyreżyserował Marmofilms. A gościnnie zagrali w nim również Murs i Chino XL, aktorka Taryn Manning i wrestler Max Castera.

„So Many Other Realities Exist Simultaneously” ukazać ma się 5 maja. Z zaprezentowanej już również tracklisty wiemy, że na nowej płycie Atmosphere uświadczymy 20 utworów. A gościnnie Sluga i Anta wsparli Sa-Roc, Murkage Dave, Shepard Albertson i Bat Flower.

Atmosphere - So Many Other Realities Exist Simultaneously - album cover art
Atmosphere – So Many Other Realities Exist Simultaneously
 1. Okay
 2. Eventide (feat. Shepard Albertson)
 3. Sterling
 4. Dotted Lines
 5. In My Head
 6. Crop Circles
 7. Portrait
 8. It Happened Last Morning
 9. Thanxiety
 10. September Fools’ Day
 11. Talk Talk (feat. Bat Flower)
 12. Watercolors
 13. Holding My Breath
 14. Still Life (feat. Murkage Dave)
 15. After Tears (feat. Sa-Roc)
 16. Positive Space
 17. Bigger Pictures
 18. Truth & Nail
 19. Sculpting With Fire
 20. Alright (Okay Reprise)

(Fot. główna: mat. pras. Steaming Kettle PR)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: