Duet Profesor Smok x Kazet zapowiada nowy album

Opublikowano: 16/09/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Profesor Smok i Kazet zaprezentowali teledysk nakręcony do tytułowego numeru z nadchodzącego albumu „Zły Puzzel”, który w przyszłym miesiącu ukaże się na rynku z logo Brain Dead Familii na okładce.

Współpraca Profesora Smoka i Kazeta to klasyczna rapowa kooperacja na linii raper – producent. Zbliżający się album „Zły Puzzel” to drugi już efekt wspólnych działań tego duetu. Pierwszym był wydany w zeszłym roku krążek zatytułowany „Teatr 2.0”. Jak zdradzają nam autorzy, następca tego projektu niesie ze sobą „mrok, cynizm oraz panczlajny” i dodają, że „Gdyby Zły Puzzel był horrorem, to po seansie spalibyście przy zapalonym świetle. Jednocześnie nie brakuje tu numerów, którymi będziecie mieć ochotę doprowadzić swoich sąsiadów do szaleństwa”. W gronie gości na nowym albumie duetu Profesor Smok x Kazet znaleźli się natomiast Floral Bugs, Mati Ważny, Respo, Jagła i Szu.

Powyższe zapowiedzi w singlowym „Złym Puzzlu” słychać bardzo wyraźnie. Profesor Smok w humorystyczno-sarkastycznej formie porusza w nim ważne dla siebie i osobiste tematy. Do Was poznański raper ma z kolei małą prośbę: „nie bójcie się go stestować w furze, bo Kazet popełnił tutaj muzyke do wolnej jazdy i otwartych okien”. Premiera albumu „Zły Puzzel” zaplanowana została na 9-go października, tracklistę materiału znajdziecie poniżej, a po preorder odsyłamy Was do sklepu Brain Dead Familii.

Profesor-Smok-x-Kazet-Zły-Puzzel-okładka

Profesor Smok x Kazet – Zły Puzzel

1. OTO JEST, ŚWIĘTUJCIE
2. MIAŁA BYĆ DOROSŁEŚĆ
3. JUGGERNAUT ft. FLORAL BUGS
4. NIEWIDZIALNY DUPEK
5. HASBRO
6. WSZYSCY JESTEŚMY KLAUNAMI ft. MATI WAŻNY
7. PLANET TERROR
8. WILLIAM PETER PLATTY ft. RESPO
9. CENOBICI
10. RAPER NA WYNOS
11. ZŁY PUZZEL
12. KYLIE JENNER PO WYLEWIE
13. JAK BĘDĘ DUŻY BĘDĄ JAK BOJACK ft. JAGŁA
14. NIE OTWIERAJ TEGO
15. COSMIC TERROR
16. TAK TO WYGLĄDA
17. PISANO MI WIEEEEELKOŚĆ ft. SZU

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: