„Dywizjon 47” – pierwszy singiel wraz z klipem zapowiadający album WCK

Opublikowano: 13/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Dywizjon 47” to wspólny numer Ryfy Ri, Kuby Knapa i Zetenwupe na surowym bicie Młodego, zobrazowany klipem autorstwa weterana warszawskich ulic Ludwika Lisa. Zapowiada on nigdy niezapowiedziany a w wielu kręgach wyczekiwany album ekipy WCK pt. „WCK”, którego premiera zaplanowana jest na 23.03. Na płycie skład zespołu uzupełniają podziemni gracze: Emil G i Gruby Józek oraz dj’e: Lazy One i Black Belt Greg.

WCK to ferajna, która w wirze ciągłych kombinacji zawiązała się w samym sercu hip-hopowej Polski. Przyjaźń, chęć działania i jego kierunek zostały potwierdzone i utrwalone przez czas. Jak mówią o sobie sami zainteresowani: WCK to nie puste logo, to radość z przekonania, że nowy wybór to krok, to świętowanie własnej niezależności, to wsparcie, codzienność i koleżeństwo. To kilka historii splecionych w jedną poprzez wiarę, nadzieję, miłość i chęć dążenia do dobrego i trwania w tym co dobre.

Album „WCK” natomiast to dzieło przyjaciół i przyjaźni. To wypadkowa różnych styli, historii i osobowości. Biją z niego humor, pasja i żywe emocje. Momentami przejmujący surowością i głębokością refleksji, innym razem zaskakujący lekkością zabawy słowem i formą, urzekający prostotą wyrazu i poruszający autentycznością jednocześnie.
Działa jak zimna woda dla spragnionego, jak głęboki wdech świeżego powietrza dla przyduszonego. Jest zwykły, ludzki i prosty a przez to baśniowy. Hip-hopowy jest to album mówiąc krótko.
Światło dzienne ujrzy on 23 marca, a w międzyczasie sprawdzić możecie numer „Dywizjon 47” wraz z nakręconym do niego klipem, jak i okładkę oraz  tracklistę pierwszego LP od WCK!

WCK – WCK

1. Rozgrzewka prod. Mej
2. Intro prod. Zioło
3. Białasy błyszczą prod. Opiat
4. Siema Houston prod. Mej
5. Święto ławki prod. Jorguś Killer
6. Głupek prod. Mac-Real
7. Astralne jądra prod. Bonny Larmes
8. Wujek Snoop prod. Dadi
9. Świeżość prod. Even
10. Dywizjon 47 prod. Młody

Album WCK zamawiać możecie na stronie www.wck47.com

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: