Dżej skomponował autorską „Mieszankę przypraw”

Opublikowano: 31/05/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Asfalt Records zbroi się nie na żarty. Kolejnym młodym talentem, który pod ich szyldem wypuścił swój materiał jest Dżej. Jego EP, zatytułowane „Mieszanka przypraw”, miało w tym miesiącu swoją premierę, a od dziś w całości można je sprawdzić z klipami w serwisie YouTube.

Trzeba przyznać, że Asfalt Records w ostatnim czasie inwestuje w młodych raperów, którzy, uwaga, uwaga… Potrafią rapować! Cóż, nie jest to tak oczywiste w czasach, kiedy wytwórnie i portale wciskają nam masowo produkty, których zwrotki na jednosylabowych rymach to dyrdymały, że głowa boli. Ciężko powiedzieć czy jest to wynikiem kalkulacji, z której wynika, że moda na prawdziwy rap wraca, czy najzwyczajniej w świecie Asfalt docenia to, co w rapie najlepsze. Na pewno jednak tendencja na rap w rapie cieszy i mamy nadzieję, że będzie dalej postępować.

Jakiś czas temu pisaliśmy o LUCK7, który jest jednym z laureatów akcji Asfalt NEXT i który to pod szyldem tejże wytwórni wypuścił swoje „Tyk Tyk EP”. 19-latek zdecydowanie ujął nas swoim oldschool’owym sznytem i jesteśmy niezwykle ciekawi jego kolejnych kroków muzycznych. Jak się okazuje, LUCK7 to niejedyny młody i zdolny raper, którego Asfalt Records ma pod swoją opieką.

Dżej, bo o nim mowa, to 20-latek reprezentujący warszawski Grochów. Podobnie jak LUCK7, jest laureatem akcji Asfalt NEXT. 19 maja, za pośrednictwem Asfalt Records, w sieci pojawiła się jego debiutancka epka, zatytułowana „Mieszanka przypraw”. Materiał liczy łącznie 4 numery i trzeba przyznać, że jest kolejnym powodem ku temu, by wszem i wobec głosić powrót rapu do korzeni. I choć „Mieszanka przypraw” jest z nami już od jakiegoś czasu, dopiero dziś w serwisie YouTube pojawił się klip do numeru, „Młody Dżej”. Jest to ostatnie video z materiału, który gorąco polecamy.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: