„Działa u Knapa” wystrzelą w tym roku z dużym hukiem

Opublikowano: 04/07/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kuba Knap ogłosił wczoraj rozpoczęcie projektu „Działa u Knapa”. Zapowiada on istną kanonadę nowych numerów rapera. Całość zwieńczona będzie albumem „Polskie drogi”, nagraną z Szefostwem na bitach Młodego.

To, że Kuba Knap to jeden z najbardziej płodnych raperów na scenie, nie podlega dyskusji. Jeśli nic nam nie umknęło, od swojego debiutu albumem „Bez nerwów, bez złudzeń” w 2013 roku, raper wydał łącznie 23 płyty. Wchodzą w to oczywiście projekty solowe, nagrywane z innymi raperami oraz ze składem WCK. Jak się okazuje, wraz z upływem czasu, Knap wcale wigoru nie traci i właśnie zapowiedział akcję „Działa u Knapa”.

O co chodzi? W swoich social media Kuba zapowiedział, że w rok wypuści około 50 numerów. Całość rozpocznie jego solówka, później kooperacje z ciekawymi gośćmi, a na koniec album, o którym Knap mówi już nieco więcej. Mianowicie, „Działa u Knapa” zwieńczone zostaną projektem „Polskie drogi”. Nagrany będzie on do spółki z Szefostwem na bitach Młodego. Zastanawiające są jednak słowa reprezentanta WCK, który stwierdził, że album ten będzie „wielkim krokiem w stronę muzyki”. Knapior przyzwyczaił nas już do tego, że lubi sobie pośpiewać, a kolegom, instrumentalistom dawać w numerach pole do popisu. Przypuszczamy więc, że „Polske drogi” będą w jeszcze większym stopniu alternatywne niż ostatnie poczynania Kuby.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: