Emilozo, Pono i Ero prezentują hip-hopowy klasyk

Opublikowano: 15/03/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Emilozo zaprezentował dziś czwarty singiel, promujący jego debiutancki, solowy album „Sol0.1”. W numerze „Classic” u boku reprezentanta Emigraczy zarapowali Ero JWP i Pono. Oldschool’owego klimatu całości dodaje animowany klip, autorstwa Miałczyk Produkcje.

Emilozo przygotowuje się do wypuszczenia swojego solowego debiutu. Album nazywać się będzie „Sol0.1” i wydany zostanie pod szyldem wytwórni ESAPE. Tajemnicą pozostaje wciąż dokładna tracklista płyty, natomiast Emilozo podzielił się ze słuchaczami już 4 klipami, promującymi ją. Najnowszy z nich wyszedł dziś.

„Classic”, jak sama nazwa wskazuje, to numer o klasycznym brzmieniu, do jakiego Emilozo zdążył nas już przyzwyczaić. A żeby było jeszcze bardziej klasycznie, u boku reprezentanta Emigraczy zarapowały istne legendy naszej sceny. Gościnnie bowiem w „Classic” pojawiają się Ero JWP oraz właściciel wytwórni ESAPE, Pono. O bit do numeru, tak samo jak i do trzech poprzednich, zadbał Puzon, co sugerować może, że wyprodukował on całe „Sol0.1”. Oldschool’owego klimatu całości dodaje animowany klip, autorstwa Miałczyk Produkcje.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery albumu Emilozo „Sol0.1”, ale preoder można już zamawiać na stronie ESAPE.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: