„Esende Mylffon” wrócił w rozszerzonej reedycji

Opublikowano: 10/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

„Esende Mylffon”, czwarty solowy album Tedego, w wielu kręgach postrzegany jest już jako wydawnictwo posiadające status: kultowy. To na tej płycie znalazły się „Blask”, „Airmax Classic” i „Glokk”, a nowe i rozszerzone wydanie tej płyty, od dzisiaj, ponownie dostępne jest na rynku.

Album pierwotnie wydany w roku 2006 ponownie do ponownej sprzedaży trafił w wersji specjalnej, zatytułowanej „Esende Mylffon: Hałas”. Znajdziemy na nim 8 dodatkowych utworów, które dotąd nie ukazały się wersji fizycznej – oryginalnie dostępne były wyłącznie w formie plików mp3, które w 2006 roku można było kupić jedynie za pośrednictwem wiadomości SMS. Na „Esende Mylffon: Hałas” uświadczymy także hosting legendarnego DJ’a Buhh’a oraz odświeżoną poligrafię, a całość przygotowana została z dużą dbałością o detale. Wydawnictwo TDF’a sprzed szesnastu lat ponownie zamówić możecie na stronie https://www.tede.shop.

„Esende Mylffon” był albumem przygotowanym wspólnie przez Tedego i Matheo, którego beaty na tej płycie to to kwintesencja hip-hopu inspirowana amerykańską szkołą beatmakingu. Na krążku znalazły się gościnne zwrotki od Wall-E’go w rewelacyjnym „Łap Tego Loopa”, a także ówczesną „Armię Wielkie Joł”, czyli Kołcza, Kiełbasę i Psycho Stacha.

Album promowały single „Blask/To jeszcze nie koniec”, „Glokk” i „Airmax Classic”. Wszystkie zobrazowane teledyskami, a ten zrealizowany do „Glokka” w dniu dzisiejszym również zaprezentowany został odświeżonej wersji. Całe wydawnictwo „Esende Mylffon: Hałas” znajdziecie natomiast już w serwisach streamingowych.

Tede-Esende-Mylffon-Hałas-okładka

Tede – Esende Mylffon: Hałas

CD 1
1. Wstępizzle
2. Blask
3. Hity na czasie
4. Glokk
5. Randka
6. Airmax Classic
7. Armia Wielkie Joł feat. Kołcz, Kiełbasa, Psychostach, Matheo
8. Zamknij pysk!
9. Chory Pastor
10. Szieeea
11. Łap tego loopa feat. Wall-E
CD 2
12. 21 palec
13. Klawizzle
14. Zdzi-ro
15. Nic za darmo
16. O tak o!
17. Jakby jutra miało nie być
18. Esende Mylffon feat. Matheo
19. Pała to pała (RMX)
20. Wielki Buhh feat. DJ Buhh
21. Blask (Screwed & Chopped RMX)
22. To jeszcze nie koniec

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: