Eskaubei & Tomek Nowak Quartet i drugi klip promujący album „Sweet Spot”

Opublikowano: 30/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

O rewelacyjnym dosłownie, soulowo-jazzowo-rapowym projekcie Eskaubei & Tomek Nowak Quartet pisaliśmy Wam, w momencie gdy zespół przygotowywał się do premiery swojego trzeciego albumu. Teraz, po prawie trzech miesiącach od wydania krążka Sweet Spot” panowie uraczyli nas drugim klipem z tego materiału.

W koncertowym teledysku zrealizowanym do otwierającego płytę utworu „Małe Miasta” gościnnie towarzyszy zespołowi śpiewająca Aleksandra Tocka, a dj’ski akompaniament zapewnia nieformalny członek składu składu, Mr Krime.
„Ten utwór, to wyraz naszej radości z grania i spotykania się z Wami w rożnych miejscach w całym kraju. Tym klipem chcieliśmy również podziękować naszemu kumplowi Filipowi Mozulowi za blisko 5 lat wspólnego grania! Do zobaczenia u Ciebie w mieście!!!” – tymi słowami singiel „Małe Miasta” opisują Eskaubei oraz Tomek Nowak ze swoim Quartetem.

A Wy koniecznie sprawdźcie ten utwór, jak i cały album „Sweet Spot”, bo to piękna i kojąca muzyka. Tak odmienna od obecnych trendów, ale za to przyciągająca i nie puszczająca przez długi czas.

ESKAUBEI & TOMEK NOWAK QUARTET – SWEET SPOT - okładka

 

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet – Sweet Spot

1. Małe miasta ft. Aleksandra Tocka, Mr Krime
2. Opowiedz mi ft. Eldo, Mr Krime
3. Klątwa #1
4. Proszę o więcej ft. Aleksandra Tocka, Jarecki
5. Uprzejmość to nie słabość ft. Mr Krime
6. 4 the Ladies ft. Aleksandra Tocka
7. Zawsze tu ft. Mr Krime
8. Klątwa #2
9. Ulica Krokodyli ft. Mr Krime
10. Przychodzą i odchodzą ft. Mr Krime
11. Banger alert ft. Mr Krime
12. Tyrmand to jazz
13. Klątwa #3

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: