Floral Bugs przedstawia „Handpoke”

Opublikowano: 19/04/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Floral Bugs nagrał nowy album. Poza nową muzyką, raper uszykował specjalną niespodziankę dla preorderowiczów.

Trzeba przyznać, że jak na swój młody wiek, Floral Bugs zdążył zrobić niezłe zamieszanie na scenie. Nic dziwnego, że talenciakiem z Bielska-Białej szybko zainteresowały się rapowe label’e. Ostatecznie artysta zakotwiczył w Brain Dead Familia i pod ich banderą 15 listopada 2019 wypuścił swój legalny debiut, „Brzydka Sztuka”.

Na horyzoncie widać już najnowszy album Bugsa, „Moja Sztuka”. Można powiedzieć, że tworzy ona trylogię „sztuk” rapera, do spółki z w/w „Brzydką Sztuką” oraz wydaną rok później „Nową Sztuką”. Gościnnie na albumie pojawią się tacy raperzy jak donGURALesko, Tymek, Kizo, Smolasty, Opał, Kacper HTA, Piotr Cartman czy Dedis.

Czego możemy się spodziewać po tegorocznym materiale? W opisie płyty czytamy: MOJA SZTUKA jest to dotychczasowo najdojrzalszy album młodego rapera. Na płycie znajduje pare bangerów, jednak ewidentnie przeważają emocje oraz treść. Jest to połączenie styli z „Brzydkiej Sztuki” i „Nowej Sztuki” dając niespotykane dotychczas, unikatowe brzmienie. Za klimatyczną produkcję odpowiada producent 4MONEY. Utwory ukazują wachlarz umiejętności oraz pewności u młodego artysty. Nie ma tu żadnych masek, jedynie wypracowany styl, który artysta dumnie prezentuje”.

Dodatkową gratką dla fanów jest konkurs, w którym wygrani spotkają się ze swoim idolem. Każdy zakupiony w preorderze album zawiera karteczkę z napisem „MOJA SZTUKA to…”. Trzy osoby, które uzupełnią kartkę w najbardziej pomysłowy sposób i wyślą na podany w zestawie adres mailowy, będą miały okazję umówić się z Bugsem.

Materiał w chwili obecnej promują dwa klipy: „Mangolassi” oraz wypuszczony dziś „Handpoke”.

Album Floral Bugsa, „Moja Sztuka” zamówisz tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: