Floral Bugs prezentuje swój manifest „listopadowy”

Opublikowano: 04/05/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Floral Bugs prezentuje kolejny singiel zwiastujący album „Kłamczuch”. Zobrazowany teledyskiem utwór pt. „Listopad” stanowi zarazem światopoglądowy manifest rapera przeciwko coraz intensywniejszej znieczulicy panującej w społeczeństwie. Będąc tym samym ważnym i donośnym głosem młodego pokolenia.

Floral Bugs zapowiada piąty solowy album. Materiał zatytułowany „Kłamczuch”. W najnowszym singlu to wydawnictwo zwiastującym młody raper porusza natomiast istotną, a jednocześnie trudną kwestię, jaką jest zanik pozytywnych uczuć wśród ludzi i coraz mocniej nasilająca się zamiast nich nienawiść, obojętność i brak współczucia. Godnym pochwalenia jest, że Floral Bugs, będąc świadomym trudnych czasów, z jakimi obecnie przyszło nam się mierzyć, nie ucieka od trudnych tematów w swojej muzyce. W przypadku utworu „Listopad”, na bicie, który wyprodukował Kudel. Odpowiedzialny za brzmienie większości utworów na nadchodzącej płycie „Kłamczuch”.

„Chciałbym powiedzieć, że to polityczny kawałek ale nie znajdziecie tam statystyk ani ekonomicznych przekmin, więc nazwałbym go bardziej światopoglądowym manifestem.
Zapraszam was na mój światopoglądowy manifest, gdzie stoimy ramię w ramię przeciwko znieczulicy.
dołączysz?
fg4life”

– Floral Bugs

„Listopad”, do którego klip powstał we współpracy z firmą OlaVoga, to jeden z dwunastu numerów, jakie na swoim nowym albumie zawarł Floral Bugs. Wcześniej poznaliśmy już utwory takie jak „Muminki”, „Kłamczuch” oraz „Moulin Rouge” nagrany wraz z Ruskiefajki. Premierę albumu „Kłamczuch” zaplanowano na 12 maja. Szczegóły płyty znajdziecie poniżej, a preorder na stronie www.floralgang.pl.

Floral Bugs - Kłamczuch

Floral Bugs – Kłamczuch

 1. Kłamczuch (prod. Kudel)
 2. 3 dni w Paryżu (prod. Heinrich)
 3. Okej prod. (Kudel)
 4. 3:33 prod. (Kudel)
 5. Son Goku prod. (Kudel)
 6. Panie raper prod. (Kudel)
 7. Moulin Rouge feat. Ruskiefajki (prod. NMD)
 8. Listopad (prod. Kudel)
 9. Muminki (prod. Kudel)
 10. Jestem Tymek scratch DJ Soina (prod. Kudel)
 11. Płonie mi łeb (prod. Kudel)
 12. Dorośli prod. (Kudel)

(Fot. główna – kadr video „Listopad”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: