H4J4, czyli Opała i Floral Bugsa „Walka z cieniem”

Opublikowano: 05/04/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Opał i Floral Bugs powołali do życia projekt pod nazwą H4J4. Pierwszym singlem byłych reprezentantów Brian Dead Familii jest natomiast utwór „Walka z cieniem”, do której podniosłą warstwę muzyczną zapewnił Favst.

„Walka z cieniem”, którą przed tygodniem zaprezentowali Opał i Floral Bugs zachęca, by z zaciekawieniem spojrzeć na projekt H4J4 przygotowany przez obu młodych raperów. Sprawnie poradzili sobie z tematem dotyczącym wewnętrznej walki z samym sobą, choć tym samym, nieco już oklepanym. Opał i Floral nie popadli jednak w patetyczność, serwując porządny numer. Duża w tym zasługa odpowiedniego dla warstwy tekstowej monstrualnego beatu, który raperom dostarczył Favst. A także, obrazującego tą udaną „Walkę z cieniem”, osadzonego w nieco post apokaliptycznym klimacie teledysku, w reżyserii Adriana Kawki oraz samego Opała.

Opał i Floral Bugs nie ujawnili jednak jeszcze szczegółów projektu H4J4. Wiemy jedynie, że premierę albumu zaplanowano na 20-go maja, a za jego wydanie odpowiadać będzie wytwórnia QueQuality. Mimo, że wcześniej raperzy ci związani byli z Brian Dead Familią. Co natomiast oznacza sam skrót H4J4. Tutaj z pomocą przychodzi nam oficjalny opis projektu, którego preorder znajdziecie w tym miejscu.

„H4J4 (czyt: HAJA): znaczenia:
rzeczownik, rodzaj żeński (1.1) gw. (Górny Śląsk) awantura, kłótnia przykłady: (1.1) Po koncercie pod klubem rozpętała się HAJA. → Po koncercie pod klubem rozpętała się wielka awantura.
synonimy: (1.1) gw. (Górny Śląsk) lar
mo”

– z materiałów prasowych QueQuality

Opał-Floral-Bugs-H4J4
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: