Fredro Starr wyda drugą część swojego solowego debiutu

Opublikowano: 05/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W 2001 roku, po trzech albumach wydanych jako Onyx i kilkunastu rolach w różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych Sticky Fingaz i Fredro Starr wzięli się za swoje albumy solowe. Sticky wypuścił album „Blacktrash: The Autobiography of Kirk Jones”, a Fredro „Firestarr”, który teraz, po 17 latach od premiery, doczekał się kontynuacji!

Premiera krążka zatytułowanego „Firestarr 2” zapowiedziana została na 9 marca, a jak dotąd promowany był on singlem pt. „Do U Know” z gościnnym udziałem Vado oraz The Kid Daytona. Wersja audio numeru w zeszłym tygodniu udostępniona została na Soundcloudzie, a na YT pojawił się trailer nakręconego do „Do U Know” klipu. Pełna wersja teledysku na ten moment dostępna jest jedynie po wpłaceniu Fredro Starrowi drobnej sumki za pośrednictwem tej strony.

Podobna sytuacja ma miejsce również z drugim singlem „Sipping Pyru „, którego fragment również wjechał na YouTube. Po jego pełną wersję jednak również musimy bezpośrednio zwrócić się do autora…

… lub poczekać na premierę „Firestarr 2”, która odbędzie się już w ten piątek! Teraz już natomiast zapoznać możecie się z jego okładką i tracklistą. I przypomnieć sobie pierwszą część solowego debiutu Fredro Starra, który zamieszczamy dla Was poniżej.

Fredro Starr – Firestarr 2

01. Passion and Pain (feat. DJ Nelson)
02. Do U Know (feat. Vado & The Kid Daytona)
03. Murder Mami
04. Everything Ain’t 4 The Gram (Skit)
05. Counting My Blessings (feat. Begetz)
06. Sipping Pyru (feat. Ali Vegas)
07. Time Sit Still (Skit)
08. 100,000 Miles (feat. River)
09. South America
10. Hate 2 Lose (feat. Cooper Campbell)
11. Who Does That
12. Life Is a Movie (Skit)
13. Private Jet 2 Heaven

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: