DJ Premier i Royce 5’9″ mają „Flirt” z 2 Chainzem

Opublikowano: 05/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Na szczęście nie jest to flirt z kiepskim beatem, słabym rapem i brakiem flow. Tego Preemo i Royce nie robią! Różnie w tej kwestii jest akurat z 2 Chainzem… Ale przy numerze z duetem PRhyme o żadnym zawodzeniu, wyciu, tudzież mumble jazd w wykonaniu Tity Boia nie ma mowy!

Zamiast tego otrzymujemy w wykonaniu 2 Chainza dobry refren i zwrotkę, udanie uzupełniające się z wersami Nickel Nine’a. Słuchając numer polecamy zwrócić uwagę w jaki sposób zarówno Royce 5’9″ jak i 2 Chainz swoje zwrotki rozpoczynają. Nie kojarzy się Wam to z dwoma pewnymi bardzo znanymi numerami pewnego białasa z Detroit, z którym rapująca połowa duetu PRhyme trzyma się bardzo blisko…? Posłuchajcie!

Tak jest! Nagrywając „Flirt” zarówno Royce jak i 2 Chainz urządzili sobie małą liryczną zabawę. Otóż panowie swoje zwrotki rozpoczynają pożyczyczając flow od Eminema i czynijąc małe follow-upy do jego twórczości. Posłuchajcie jak swoją zwrotkę zaczyna 5’9″, a następnie odpalcie sobie „Cleaning Out My Closet” Mathersa. A następnie zróbcie to samo ze zwrotką 2 Chainza i hitem „The Way I Am”. Słyszycie to?

Premiera „PRhyme 2” już 16 marca!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: