Freeway powraca! mamy nowy singiel i klip

Opublikowano: 02/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Pochodzący z Filadelfii Freeway nie był zbyt aktywny ostatnimi czasy. Powodem była niewydolność nerek na jaką brodaty mc zachorował w 2015 roku. Co prawda, w 2016 ukazało się jeszcze wydawnictwo „Free Will”, jednak od tego momentu nie otrzymaliśmy więcej nagrań podpisanych przez pana Leslie Pridgena. Do wczoraj!

W dniu wczorajszym bowiem ukazał się klip do numeru zatytułowanego „Devils & Angels” jakim Philly Freezer przerywa trwającą dwa lata ciszę. Numer wyprodukowany został przez Pop Traxx, reżyserem klipu jest natomiast Jimmy Giambrone.
W jednej ze scen w nim zawartych zobaczyć możemy Freewaya pracującego w studiu razem z Young Guru, stałym współpracownikiem Jaya Z i wytwórni Roc Nation, a wcześniej Roc-A-Fella. Można uznać to za małe potwierdzenie, że nowy Freewaya ukaże się właśnie pod szyldem Roc Nation. Tak jak i to, że w poniższym klipie nasz bohater ma na sobie czapkę z logo labelu dowodzonego przez Jaya.

Na ten moment żadne informacje o rzekomym nowym wydawnictwie Freewaya nie zostały jeszcze puszczone w świat, ale miejmy nadzieję, że niedługo się to zmieni. A póki co przypominamy klasyczny debiut reprezentanta Filadelfii z 2003 roku.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: