Grammatik powraca!

Opublikowano: 28/03/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Po 20 latach od wydania klasycznego albumu „Światła Miasta” jeden z ważniejszych zespołów rapowych powraca na scenę! Dokładniej będzie to scena festiwalu Open’er, który odbędzie się w dniach 28.06 – 1.07 na lotnisku Kosakowo-Gdynia. Zespół zapowiedział, że wystąpi w najbardziej znanym i klasycznym składzie, czyli Eldo, Jotuze Noon (brakować będzie Asha, który znacząco udzielił się na ww. albumie) oraz, że koncert ten będzie jedynym występem Grammatika w naszym kraju (czyżby kolejny występ szykował się na czeskim Hip Hop Kempie?).

Informacja o koncertowej reaktywacji grupy jest nie lada gratką dla wszystkich fanów twórczości tego zespołu, zważywszy że wielu z nich nie miało okazji zobaczyć występu zespołu na żywo. Jeżeli dodamy do tego fakt, że inny legendarny polski rapowy skład – Kaliber 44 również powrócił po latach przerwy w działalności koncertem na Openerze właśnie, a powrót ten zwieńczyło wydanie (po 16 latach) nowego albumu, entuzjazm sympatyków Grammatika może być tym większy.

Dyskografię zespołu zamyka wydany w 2007 roku album „Podróże” nagrany przez Eldo i Jotuze, za którego warstwę muzyczną odpowiadał Flamaster. My przypominamy Wam natomiast jeden z najpopularniejszych kawałków Grammatika, pochodzący ze „Świateł Miasta” utwór „Friko”.

Bilety i karnety na Open’er Festiwal są cały czas dostępne i nabywać możecie je na stronie www.opener.pl/pl/BILETY3

Źródło: mat.pras
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: