Guilty Simpson, Peja i Eprom w singlu Alias Blekauta

Opublikowano: 04/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Alias Blekaut prezentuje trzeci, zarazem ostatni przedpremierowy, singiel zwiastujący „Projekt: Wdzięczność”. Producencki album, na który zaproszenie przyjęli, m.in., Guilty Simpson, Peja i DJ Eprom, by wspólnie pojawić się w numerze i klipie „The Realest”.

Alias Blekaut przed trzema tygodniami, wraz z kolejnym singlem, zaprezentował tracklistę albumu „Projekt: Wdzięczność”. Wówczas też producent oficjalnie już potwierdził, że w jednym numerze na nadchodzącej płycie pojawią się wspólnie Guilty Simpson, Peja i DJ Eprom. Dzisiaj możemy sprawdzić już efekt finalny kooperacji na linii Chrzanów – Detroit – Poznań – Warszawa, czyli numer zatytułowany „The Realest”. Dla jeszcze lepszego efektu końcowego, dodatkowo zaprezentowany wraz z teledyskiem, pod którego realizacją podpisuje się Jan Drabek oraz ekipa dobrymokiem.pl. A nakręconym w Wiedniu, Poznaniu i Warszawie.

„Projekt: Wdzięczność” ukaże się już w tym miesiącu. Więcej o tym, co na swój pierwszy producencki album przygotował Alias Blekaut, dowiecie się w tym miejscu. Preorder wydawnictwa dostępny jest natomiast na stronie sklep.aliasblekaut.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

(Fot. główna – autor: Marcin Niedośpiał https://marcin-niedospial.pl/)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: