HAŁASTRA przełącza się na „ON”

Opublikowano: 28/03/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

HAŁASTRA, duet okrzyknięty czarnym koniem projektu club2020 idzie za ciosem i publikuje pierwszy singiel zapowiadający album pod szyldem 2020 label. Równocześnie z premierą singla „ON” ruszył preorder płyty „KOMBINATORYKA”, której autorzy – Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki, okładkę również zdążyli już zaprezentować.

Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, trudne dziś do porównania z czymkolwiek. Unikalny vibe łącząc z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. HAŁASTRA dała się poznać jako czarny koń świeżo wydanego club2020. Co z kolei łatwe nie było, biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Dziś Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki oddają w ręce słuchaczy pierwszy singiel zapowiadający „KOMBINATORYKĘ”. Jest to utwór zatytułowany „ON”, za którego produkcję odpowiada Miroff, a realizacją klipu zajął się z kolei Hien Dinh Ngoc.

Równocześnie z premierą singla „ON” ruszył preorder albumu „KOMBINATORYKA”. Mającego ukazać się na rynku 2 czerwca, a stanowiącego następcę „Sztuki Drugiego Obiegu” z 2021 roku. Z myślą o świeżym materiale, reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych kawałków. Utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. A przepełnionym tym charakterystycznym klimatem zbudowanym na specyficznej, szemranej stylówie jaką spośród tłumu wyróżnia się HAŁASTRA. Album „KOMBINATORYKA” zapowiada się zatem na mocne i bezkompromisowe wydawnictwo. Z którego plastyczne opisy codzienności słuchacze chłonąć będą niczym dobry seans filmowy. Limitowany preorder albumu „KOMBINATORYKA”, wzbogacony o EP „KOMBINATORYKA 1.1”, można już zamawiać na stronie www.kombinatoryka.com.

„HAŁASTRA to nie tylko synergia płynąca ze współpracy dwóch bliźniaczych osobowości, ale również świetne ucho do muzyki. KOMBINATORYKA to solidne i nietuzinkowe brzmienie bez ogranych patentów. Świeża formuła stająca w poprzek tradycyjnym podziałom na oldschool i newschool, o której kształt zadbali Miroff, HVLL, The Returners, Trzy, Pieruun, Gunda, HUT, Hubi, Nikola, Enes, Poly oraz SHDOW”.

– oficjalny opis albumu „KOMBINATORYKA”

HAŁASTRA - KOMBINATORYKA

(Fot. główna – autor: Hien Dinh Ngoc / źródło: mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: