Miły ATZ zaskakuje romantycznym singlem „W OCZY”

Opublikowano: 30/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Miły ATZ zaprezentował kolejny numer z nadchodzącego solowego albumu ACID MORO. Zgodnie z zapowiedziami, mającego pokazać cały przekrój stylistyczny, w jakim obraca się raper i producent. Na potwierdzenie tego otrzymaliśmy właśnie zobrazowane klipem singlowe „W OCZY”. Ukazujące nieznaną do tej pory, romantyczną naturę Atezecioka.

Miły ATZ zaprezentował czwarty już singiel zwiastujący „ACID MORO”. Tym razem otrzymujemy słodkie, sensualne R&B zatytułowane „W OCZY”. Utwór, za którego brzmienie odpowiadają Miroff i SHDØW przyjemnie ogrzewa nas ciepłem gdyńskiego, zachodzącego słońca, partiami gitar delikatnie muska nasze uszy i pieści zmysły chórkiem w wykonaniu Kingi Nostalg1a. Z kolei w swoim tekście Miły ATZ spogląda głęboko w związki, opowiadając o relacjach, pragnieniach i potrzebach. „W OCZY” zaprezentowano wraz z fabularnym teledyskiem, idealnie uzupełniającym odbiór tego „sexytjuna”. Klip w całości nakręcono na filmowej taśmie, a pod jego reżyserią podpisał się Zorgeusz.

Wraz z premierą singla „W OCZY” wyjaśnienie znalazła enigmatycznie zaprezentowana przez Miłego ATZ lista gości zaproszonych na „ACID MORO”. Na swoje najnowsze solo Atezeciok zaprosił dość pokaźnego grono znajomych i przyjaciół, w którym znaleźli się: Kukon, Miroff, Misza, MoreNight, Noah, eemzet, Hvll, Odys, Kwiatek Haze, VaZee, Snowy, @atutowy, Hodak, Hubi, Paluch, Phunk’ill, Shdow, Pers, JupiJej, Wiadrowski, Suwal, DJ WAR, Marceli Bober, Kuba Więcek, Dominika Płonka, Tonie FFB, Cichoń, Barto Katt, Nadzia LOLO, gkamolli czy Kusha.

„ACID MORO” ukaże się 17 maja. Przedsprzedaż wydawnictwa trwa w sklepie Def Jam Recordings Poland. I chociaż ściśle limitowany, a i tak zwiększony, nakład BOX’a „ACID MORO” wyprzedał się w całości, to nadal zamówić możecie, także ograniczoną względem ilości egzemplarzy, wersję preorder trzeciego solowego albumu Miłego ATZ.

Miły ATZ - ACID MORO - cover

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Def Jam Recordings Poland)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: