Hedora wynurzyła się z podziemia

Opublikowano: 03/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przed kilkoma dniami Hedora prosto z podziemia dostała się na platformy streamingowy. I właśnie tam ten rewolucyjny, rapowy potwór, za którym stoją Prykson Fisk i Ńemy czeka na spotkanie z Wami. I jeśli jeszcze nie udaliście się tam, by sprawdzić, co Hedora ma do przekazania, polecamy szybko to zmienić.

Hedora po raz pierwszy dała dostrzec się w „Betonowych Kałużach” jeszcze wiosną. Już wówczas nabraliśmy przekonania, że zaplanowane na jesień spotkanie z 'Potworem Smogu’ pod hasłem „Eighty seven” do najłatwiejszych należeć nie będzie. Hedora przynosi nam bowiem dosadną relację z otaczającej nas rzeczywistości, której wspólnie dokonali Prykson Fisk i Ńemy. Już zaprezentowana wcześniej „Siekiera” sygnalizowała, że względem treści będzie ostro. A także bezkompromisowo. Hedora mocno sprzeciwia się systemowi i establishmentowi, punktuje rządzących, ustawia się w kontrze do narzucanych trendów i zachęca do rewolucji.

Hedora

Prykson Fisk i Ńemy stworzyli w duecie projekt agresywnie zaangażowany społecznie, których tak bardzo w naszym rapie brakuje. Wraz z ciężkimi tekstami, Hedora dostarcza nam również idealnie pod nie skrojoną warstwę muzyczną autorstwa Ńemy’ego. Podsumowując, jeśli jeszcze tego nie uczyniliście, to polecamy możliwie najszybciej odwiedzić, którąś ze wspomnianych platform streamingowych, gdzie czai się na Was Hedora. Skryta za rewelacyjną okładką, pod którą podpisali się MN & ŃEMY.

Hedora-Eighty-seven

Hedora (Prykson Fisk x Ńemy)

01. Joshō
02. Siekiera
03. Benzynowe kałuże
04. Złe miejsce
05. Kattoshīn
06. Decepcja
07. Poetic homicide
08. Wielki truciciel
09. For Yoshimitsu B.
10. Triumf
11. Dōshutsu

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: