Hopsin ma się lepiej

Opublikowano: 24/10/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W lipcu publikowaliśmy doniesienie o zawieszeniu kariery muzycznej przez Hopsina. Raper udostępnił wtedy utwór „I don’t want it” i podzielił się z fanami informacją na temat niezbyt dobrego stanu zdrowia psychicznego. Wspomniał wtedy m.in. pośrednio o myślach samobójczych i byciu przytłoczonym sukcesem, który odniósł. „I don’t wanti it” zaczął słowami ” „This will probably be the last song that I come out with for a while. I’m sorry to all my fans” i zaiste zniknął nam na jakiś czas.

Nasze serca wypełniły się jednak radością, ponieważ we wrześniu media społecznościowe Hopsina ożyły. Na profilu Facebook’owym rapera pojawiło się zdjęcie z Heaven Studios, na którym stoi w towarzystwie Kon Artis’a i Royce’a da 5’9, co jasno sugerowało, że mikrofon został przestawiony na ON.

Zaledwie tydzień temu mogliśmy usłyszeć owoc pracy studyjnej Hopsa, który pojawił się w drugim singlu promującym nowy album Merkulesa „Special Occasion”. Marcus pojawił się w kawałku „Bass”, w którym obok gospodarza zaprezentował się również fenomenalny Tech N9ne. Nie wiemy czy wizyta w Heaven Studios miała na celu zarejestrowanie jedynie owej gościnki, czy również nagrywki pod nowym materiał Hopsina, ale mocno wierzymy, że druga opcja okaże się prawdziwa.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: