Hopsin swoim oponentom mówi „BE11A CIAO”

Opublikowano: 18/05/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Hops powoli się rozkręca i udostępnia nowy numer. Tym razem jeden z najlepszych obecnie raperów na świecie oparł numer na koncepcie z hitowego serialu, „La Casa de Papel”.

Raper pochodzący z LA od lat zadziwia nas numerami, które śmiało można nazwać kompletnymi. Jego twórczość to absolutny top of the top zarówno jeśli chodzi o kwestie produkcyjne, jak i flow oraz linijki. Pomimo bycia istną maszyną do rapu, Hops jest jednak też człowiekiem i w 2019 roku przeszedł dość poważne załamanie, w wyniku którego zniknął na jakiś czas.

Całe szczęście przerwa wyszła raperowi na dobre i ostatecznie wrócił do gry. Na jego kanale od roku pojawiają się nowe numery i można odnieść wrażenie, że Hops rozpędza się żeby w końcu uderzyć z kolejnym, pełnoprawnym albumem. Póki co, są to jednak tylko nasze przypuszczenia, natomiast faktem jest najnowszy numer, w którym Marcus wcielił się razem z tancerzami w klipie w postaci z popularnego serialu „La Casa de Papel” i ciska braggowymi linijkami jak szalony. Bit do „BE11A CIAO”, jak z resztą po tytule utworu można się domyślić, stworzony został na bazie sampla ze starej, włoskiej piosenki i soundtrack’u Netflix’owej produkcji zarazem.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: