#Hot16Challenge2 – kolejne mocne zestawienie

Opublikowano: 07/05/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Doczekaliśmy się odpowiedzi od kolejnych nominowanych. Wśród nich znaleźli się weterani naszej sceny – Peja, donGURALesko oraz Numer Raz.
Jako że ‘Książę Jeżyc’ nominowany został przez skład UNDA oraz Ero, dwie nominacje potraktował jako zaproszenie do nagrania dwóch zwrotek. Jeśli z kolei nominację od Rycha przyjmie Jeru the Damaja, cała akcja zyska kolejną szansę na uruchomienie nitki za oceanem.

Drugi poznaniak, DGE, swoją zwrotką z kolei dał sygnał sąsiadom za Odrą, że Hot16Challenge 2 jest w toku i zapraszamy do zabawy. Nominację bowiem otrzymał Sido, z którym Gural ma na koncie wspólne nagrania. A jeśli dobrze rozumiemy pierwsze wersy rapera, skrytykował on zapraszanie do akcji ludzi nie będących raperami.

Na podwójnym tempie z kolei wjechał reprezentant Warszafskiego Deszczu, który udowodnił przy okazji, że pomimo wieku, jego flow jest w naprawdę dobrej formie i radzi sobie w innych tempach niż klasyczne. Sam Numer Raz jest chyba tego świadomy, bo w swojej zwrotce zapowiada, że zabiera się za nowy materiał.

Poza trzema powyższymi legendami naszej sceny, nagranie wleciało też od Laika. Reprezentant składu Almost Famous położył swoje wersy na bicie od Soulpete’a i udowodnił, że jego nadchodząca płyta “Diamondlife” będzie stała na naprawdę wysokim poziomie, a pobyt na odwyku wcale nie zaniżył jego formy.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: