#Hot16Challenge2: Dizkret, Grubson, Mes, Marta z Bashesh

Opublikowano: 10/05/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

O #Hot16Challenge2 głośno jest już wszędzie. Najlepszym tego dowodem jest reportaż o całej akcji w głównym wydaniu niedzielnych Faktów. Wszystko wskazuje na to, że niedługo nie będzie już w kraju rapera, który nie byłby nominowany do nagrania swojej zwrotki. Tymczasem przyjrzyjmy się najciekawszym szesnastkom z ostatnich 24. godzin.

Warty uwagi jest z pewnością, od dawna już nienagrywający Dizkret, który wywołany do #Hot16Challenge2 ponownie stanął przed mikrofonem. Rapowaniem dawno nie zajmował się także WuWunio, który również udostępnił już swoje video. Jak obecnie jest z formą u Wygi ze składu Afront również sprawdzić możemy dzięki #Hot16Challenge. Efektowną zwrotką pochwalić może się Grubson, podobnie jak i Fokus.

W natłoku gorących szesnastek wspomnieć należy także te, które nagrali Siwers, Karwel, Erking, Wigor Mor W.A., kolejny reprezentant Dope D.O.D. – Jay Reaper, Flint czy reprezentanci Poznania Kobra, Jagła i Kaczor.

W niedzielny wieczór natomiast swoje odpowiedzi na nominacje upublicznili Abel, rapujący do lodówki Ten Typ Mes oraz nigdy wcześniej nie rapująca ale z rapem mająca wspólnego bardzo wiele Marta Nizio z Bashesh!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: