Ice Cube, MC Ren i B-Real w singlu DJ’a Muggsa

Opublikowano: 15/08/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Cypress Hill i N.W.A. łączą siły! Współtwórcy kultowych zespołów, B-Real oraz Ice Cube i MC Ren, na zaproszenie DJ’a Muggsa, nagrali wspólny numer „Dump On 'Em”, który ukazał się jako kolejny singiel zwiastujący ponowne nadejście „Soul Assassins”. Przy okazji poznajemy także pełną tracklistę albumu „Soul Assassins 3: Death Valley”.

DJ Muggs puścił kolejny singiel z zapowiedzianego po raz pierwszy w maju ’22 nowego albumu „Soul Assassins”. I podobnie jak większość poprzednich zwiastunów „Soul Assassins 3: Death Valley”, ten numer także jest mocno wyjątkowy. W role „Soul Assassins” tym razem bowiem wcielili się B-Real, Ice Cube i MC Ren! Efektem połączenia sił załogantów legendarnych zespołów Cypress Hill oraz N.W.A. jest natomiast kawałek „Dump On 'Em”. Swoim klimatem nawiązujący do brzmienia wyżej wymienionych grup z początków ich działalności. Duża w tym zasługa, rzecz jasna, hipnotycznej, zarazem porządnie dudniącej i nieco chaotycznej produkcji samego DJ’a Muggsa. Jak i ostrych, na powrót utrzymanych w gangsterskim stylu, zwrotek B-Reala, Ice Cube’a i MC Rena. Singlowe „Dump On Em” zaprezentowano w wersji audio oraz z nieoficjalnym video, jednak zrealizowanym do skróconej wersji utworu Muggsa, B-Reala, Cube’a i Rena. Chwilę później natomiast poznaliśmy już pełen skład raperów obecnych na „Soul Assassins 3: Death Valley”.

Kogo zatem jeszcze DJ Muggs zwerbował do tegorocznego składu „Soul Assassins”? Za sprawą wcześniej opublikowanych singli wiemy już, że na „Death Valley” obecni będą, również we wspólnych numerach, Method Man i Slick Rick, Freddie Gibbs i Scarface, a także Jay Worthy, T.F. oraz CeeLo Green. Z kolei z zaprezentowanej przez Lawrence’a Muggeruda tracklisty nadchodzącej albumu dowiadujemy się o kolejnych raperach zaproszonych na „Soul Assassins 3: Death Valley”. A zatem. Kooperacyjne numery nagrali także Ghostface Killah i Westside Gunn, Roc Marciano, Rome Streetz i Meyhem Lauren, Jay Worthy, 2 Eleven, T.F. i Devin The Dude, Evidence i Domo Genesis oraz Roc Marciano i Crimeapple. Ponadto, na nowym producenckim albumie DJ’a Muggsa pojawiają się również Boldy James i Rome Streetz, a dla uzupełnienia całości swoje trzy wstawki dołożyli także Mr. Cartoon, Spanto i Estevan Oriol. O tegorocznych uderzeniu spod znaku „Soul Assassins” wiemy więc już wszystko. A kiedy uderzenia DJ’a Muggsa i wymienionej powyżej załogi nastąpi? Premierę „Soul Assassins 3: Death Valley” zaplanowano na 25 sierpnia.

DJ Muggs – Soul Assassins 3: Death Valley

 1. The Time Has Come
 2. It’s On ft. Boldy James
 3. Check In (Original Version) ft. Jay Worthy & Spanto
 4. Sicilian Gold ft. Ghostface Killah & Westside Gunn
 5. 67 Keys ft. Roc Marciano, Rome Streetz & Meyhem Lauren
 6. Mr. Cartoon Interlude
 7. Jokers Wild ft. CeeLo
 8. Shell Casings ft. T.F.
 9. Street Made ft. Scarface & Freddie Gibbs
 10. Where We At ft. Boldy James
 11. We Ain’t Playing ft. Jay Worthy, 2 Eleven, T.F. & Devin The Dude
 12. Burn The Playbook ft. Evidence & Domo Genesis
 13. Majik
 14. Crazy Horse ft. Roc Marciano & Crimeapple
 15. Metropolis ft. Method Man & Slick Rick
 16. We Coming For The Safe ft. Boldy James
 17. Skeleton ft. Rome Streetz
 18. Dump On 'Em ft. B-Real, MC Ren & Ice Cube
 19. Outro ft. Estevan Oriol & Spanto

(Fot. główna – okładka singla „Dump On Em”)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: