Quesh kopie „Z czuba”

Opublikowano: 21/12/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Na kilka dni przed świętami nowy numer prezentuje Quesh. Reprezentant Poznań Freestyle League coraz rzadziej startuje na bitwach, więc postanowił spisać parę panczy i podać je w formie tematycznego, piłkarskiego utworu, „Z czuba”.

W 2021 roku Quesh mocno uaktywnił się rapowo. Znany wcześniej ze świetnych występów podczas imprez freestyle’owych w całej Polsce, postanowił sprawdzić się w formule studyjnej. Jakie są tego efekty? Każdy niech oceni sam, ale skoro znalazł miejsce na naszym portalu, naszej opinii na temat poczynań Quesha za mikrofonem możecie się domyślić. Podczas grudniowej ustawki Poznań Freestyle League mieliśmy okazję posłuchać jego numerów wykonywanych na żywo wraz ze składem Elipe i z pełną odpowiedzialnością musimy przyznać, że scena płonęła.

W weekend Quesh zaprezentował nowy numer, zatytułowany „Z czuba”. Jak domyślić się można po tytule, kawałek na bicie Distro osadzony jest w tematyce piłkarskiej. Z racji, że Quesha coraz mniej na bitwach freestyle’owej, a fabryka panczy w jego głowie pracuje na okrągło, postanowił te najlepsze spisać i zaserwować w formie studyjnej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: