IVO, DJ BRK i Moo Latte z „Dupogodzinek” zrobili „Dzień za dniem”

Opublikowano: 11/04/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ten news będzie nie tylko o pięknie muzyki w kontekście jej brzmiena, ale także o jej magicznej mocy łączenia ludzi. IVO, DJ BRK i Moo Latte wypuścili dziś klip do numeru „Dzień za dniem”, opowiadając przy okazji o kulisach ich współpracy.

Kolejny raz na naszym portalu gościmy IVO. Wokalistka i kompozytorka dała nam się już poznać jako artystka świetnie wypełniająca niszę polskiego, alternatywnego R&B. Z przyjemnością wracamy do jej zeszłorocznej epki „.yk” oraz remixu utworu „Mózg” z udziałem Mady. Z niecierpliwością czekamy też na kolejne odcinki „Wąskiego biureczka”.

Dziś IVO powraca na Blenderrap.pl w towarzystwie dwóch gentelmanów, DJ’a BRK oraz Moo Latte. Wspólnie nagrali numer „Dzień za dniem”, do którego własnymi siłami stworzyli również klip. Jak się okazuje, współpraca ta ma ciekawe tło, które postanowiła przybliżyć IVO:

„Tak to jest gdy nieszczęścia chodza parami. Nasz feat zaplanowaliśmy jakis czas temu. Nagrania poszły gładko. W międzyczasie powstały plany teledyskowo-wydawnicze, klepnęliśmy terminy i nikt nie podejrzewał, że nasze lewe nogi odmówią w podobnym czasie posłuszeństwa. I tak mamy dwie historie: najpierw Bartłomiej Kochanowski zrywa na próbie ścięgno achillesa, a 2 tyg. później ja wskakując na scenę łamię dwie kości w lewej stopie. Świat naszej pasji krzyczy „sprawdzam”, a my na to – potrzymaj nam PIWO, Bitch! Życie jest życiem, a deadline deadlinem.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: