Słoń zrobił „Techenko” i jest niezła wiksa, tej

Opublikowano: 12/04/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszyscy wiksiarze od dzisiaj słuchają BDF! Nikt inny bowiem jak Słoń właśnie zaprezentował „Techenko” swojego autorstwa. Numer stanowiący ukłon w stronę prężnie rosnącej sceny „wixiarskiej”, jak i drugi singiel zwiastujący zbliżające się „Zero Absolutne EP”.

Słoń, jako Poznaniak z krwi i kości, pewnie nie raz miał okazje zahaczyć o jakąś techno wikse na mieście. Swojemu upodobaniu do wiksiarskich brzmień niejednokrotnie dawał na własnych koncertach, gig kończąc w rytm jakiegoś wiksiarskiego hymnu. Nie dziwi nas zatem w najmniejszym stopniu, że Wojtas w końcu vibe kojarzący się z wiksiarskim napierdalaniem przemycił także do swojego numeru. W ten sposób powstało „Techenko”, do którego brzmienia mocno przyczynił się holenderski producent Chubeats. Tworząc beat bazujący na hitowym „Whoomp! (There It Is)” zespołu Tag Team, a konkretniej, na doskonale znanym wiksiarzom „Club Mixie” tegoż kawałka. „Techenko” stanowi zarazem bezpośrednie przedłużenie brzmienia numeru „Zero Absolutne”, który w 2022 roku Słoń puścił jako pierwszą zapowiedź płyty
„Zero Absolutne”, jak i gry „M.E.A.T. II Absolute Zero”.

„Zero Absolutne EP”, najnowszy album Słonia, premierę zaliczy 25 kwietnia. Przedsprzedaż wydawnictwa, wcześniej promowanego singlem „Must Have” trwa w sklepie Vulgarus.

(Fot. główna – autor: Wojciech Wójcik / źródło: mat. prasowe Agencja Bashesh)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: