Jaca zaprasza na Beat Session

Opublikowano: 23/12/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Bity, bity, bity – Jaca od produkcji ma zakwasy, więc bardzo możliwe, że wielu z Was natknęło się już na kawałki wyprodukowane przez niego. Rybnicki producent od lat tworzy oparte na samplach, mocno osadzone w starej szkole podkłady. Na jego talencie poznała się czołówka polskiej, truskulowej sceny, dzięki czemu miał okazję współpracować z takimi postaciami jak, m.in. Zkibwoy, Te-Tris, Pjentak, Enson, Raca, Karwel, LaikIke1, Karwan, Kękę czy Miuosh.

W październiku Jaca rozpoczął nagrywanie vlogów producenckich, pt: „Beat Session”. Producent pokazuje w nich proces tworzenia nowych bitów, choć naturalnie nie jest to pełne nagranie, ukazujące szczegółowo każdy etap produkcji. Jak każdy dobry producent, Jaca również ma swoje własne patenty, których strzeże jak oka w głowie. Bardziej kumaci, początkujący adepci produkujący w FL Studio, będą jednak w stanie co nieco podpatrzeć, gdyż aż taki Jaca nie jest i co jakiś czas daje zajrzeć w różne sekcje swoich sesji.

Jak dotąd Beat Session doczekało się 12 odcinków, a Jacy udało się zebrać stałą, regularnie oglądającą jego vlogi grupę odbiorców. Śmiemy twierdzić, że przyciągnął ich nie tylko swoimi produkcjami, ale również sympatycznym usposobieniem oraz dygresjami na temat muzyki i nie tylko. Wszystkie 12 odcinków znajdziecie na kanale YouTube producenta: Jaca Beats.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: