Jadakiss & Fabolous – wspólny album już w ten piątek

Opublikowano: 22/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wspólny album Jadakissa i Fabolousa zapowiedziany został już rok temu, miał on zostać wydany jako projekt pt. „Freddy Vs. Jason” i ukazać się 31 października. Trochę się jednak panom plany pozmieniały i zamiast w Halloween, krążek o tytule zmienionym na „Friday on Elm Street” ukaże się w Black Friday, czyli już w najbliższy piątek.

Jadakiss i Fabolous na swój wspólny projekt przygotowali 12 premierowych numerów, w których nagraniach udział wzięli także Future, Swizz Beatz, French Montana, Teyana Taylor oraz Styles P.

Koncept wspólnego krążka Jadakissa i Fabolousa od samego początku opierał się na postaciach Freddy’ego Kruegera oraz Jason Voorheesa, stąd też pierwotnie taki, a nie inny tytuł albumu.

„…Jason, wiesz, on był zabójcą. Znasz jego pracę i wiedziałeś co robi. Freddy był zabójcą, ale on był trochę bardziej dowcipny, ponieważ on mówił więcej. Postać Jasona nie mówiła zbyt dużo, ale wiesz, że on tam był. Nie mogłeś nawet uciec. Po usłyszeniu tych kroków wiedziałeś, że jest w pobliżu. Istnieje wiele podobieństw kiedy chcesz porównać te dwie rzeczy ale dla nas to było najważniejsze kiedy oglądaliśmy Freddy Vs. Jason. Kiedy chodzi o czarne charaktery, oni zawsze byli wspominani”. – Fab

Krążek, którego nazwę zaczerpnięto z tytułu innego horroru z szalonym Freddym w roli głównej jak dotąd promowany był singlem „Stand Up” z gościnnym udziałem Future’a. 

Wspólny album Jadakissa i Fabolousa pt. „Friday on Elm Street” nakładem Def Jam ukaże się już w najbliższy piątek, czyli 24 listopada 2017. Poniżej zapoznać możecie się z jego okładką oraz tracklistą.

Jadakiss & Fabolous – Friday on Elm Street

1. F vs J Intro
2. Stand Up f. Future
3. Theme Music f. Swizz Beatz
4. Ground Up
5. Soul Food
6. Principles
7. Talk About It f. Teyana Taylor
8. All About It f. French Montana
9. I Pray f. Swizz Beatz
10. Ice Pick f. Styles P
11. Nightmares Ain’t As Bad
12. Stand Up (Remix) f. Future, Yo Gotti & Jeezy – *BONUS*

A jeśli chodzi o projekt, który miał ukazać się pod tytułem „Freddy Vs. Jason”. Takowy ukazał się. Ale nie w formie długogrającego albumu, a jako mixtape. Jest to dokonany przez DJ-a Lennoxa mix wspólnych numerów obu panów. Znajdziemy na nim m.in. takie numery jak „Respect it”, „Do me no favors” czy „B.E.T” jakie wspólnie popełnili Jada i Fab. Czyli rzecz idealna na rozgrzewkę przed piątkową premierą  „Friday on Elm Street”.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: