JasonMartin & DJ Quik sygnalizują, że zbliża się „Chupacabra”

Opublikowano: 07/06/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

JasonMartin & DJ Quik zapowiadają wspólny album „Chupacabra”. Reprezentanci Compton kontynuują tym samym współpracę rozpoczętą przed siedmioma laty, kiedy pierwszy z wymienionych przedstawiał się jeszcze jako Problem. Właśnie ukazał się kolejny singiel zwiastujący następcę „Rosecrans” – nagrany z udziałem Curren$y’ego, Buna B i Jay’a Worthy’ego numer „Since i Was Lil”.

„Chupacabra”, ale taka rapowa, a do tego z Compton, a nie z Ameryki Południowej, żadnym mitem nie jest. Album, który wspólnie nagrali JasonMartin & DJ Quik ukaże się bowiem 14 lipca i jest to już oficjalnie potwierdzone przez wytwórnie EMPIRE. Duet z Compton natomiast od kilku już tygodni systematycznie sygnalizuje kolejnymi singlami, że „Chupacabra” jest coraz bliżej. Pierwszą oznaką nowego materiału autorów „Rosecrans” z 2017 roku był kwietniowy, energetyczny „Workout”, w którym udział wzięli także Lil Jon oraz Rodney-O. Z kolei w następnym numerze zwiastującym album „Chupacabra”, a zatytułowanym „Eazy Call”, pojawiają się Big Hit i The Game.

Gości na druga wspólną płytę JasonMartin & DJ Quik zaprosili jednak trochę więcej. Kolejny z zaprezentowanych singli, czyli „Two Hi (Waves)” zdradza nam, że w sesjach nagraniowych albumu „Chupacabra” udział wzięli również Channel Tres, Free Nationals & George Clinton. A także Larry June i Jay Worthy pojawiający się wspólnie w puszczonym przed tygodniem singlu „Gurbs & Youngs”. W dniu wczorajszym natomiast pojawił się najświeższy numer zapowiadający album „Chupacabra”.

JasonMartin & DJ Quik od wczoraj wspólny album zapowiadają numerem „Since i Was Lil”. Podobnie jak poprzednie, także zaprezentowanym wraz z teledyskiem. W nagraniu kawałka tym razem, oprócz gospodarzy, udział wzięli Curren$y, Bun B i Jay Worthy. Panowie postarali się więc o znamienite towarzystwo na płycie „Chupacabra”. Warto bowiem podkreślić, że skład powyżej wymienionych gości zasilają też, miedzy innymi, Dom Kennedy, Kaytranada, DJ Drama, Thundercat, Ab-Soul oraz CeeLo Green. Na papierze zatem „Chupacabra” prezentuje się potężnie. Z pewnością będzie to zarazem jeden z ciekawszych tegorocznych projektów na Zachodnim Wybrzeżu. A jak „Chupacabra” brzmi? Przekonamy się 14 lipca, gdy album duetu JasonMartin & DJ Quik zaliczy premierę.

JasonMartin & DJ Quik - Chupacabra - album cover art

JasonMartin & DJ Quik – Chupacabra

 1. Chupacabra (feat. The Game)
 2. Dern & Spruce
 3. Eazy Call (feat. The Game & Big Hit)
 4. Cold Ass 2 Step (feat. The Game & Suga Free)
 5. Meet the Whoops (feat. Meet the Whoops)
 6. She’s Not Around Pt. 11 (feat. The Game)
 7. Gurbs & Youngs (feat. Larry June & Jay Worthy)
 8. Workout (feat. Lil Jon & Rodney-O)
 9. Chupa’s Groove (feat. Thundercat & Channel Tres)
 10. Two Hi (Waves) (feat. Channel Tres, Free Nationals & George Clinton)
 11. Fresh White Tee (feat. Shiro & D Blake)
 12. A Quik Message (feat. DJ Drama)
 13. Since I Was a Lil (feat. Curren$y, Bun B & Jay Worthy)
 14. Money, Cars & Guns (feat. Dom Kennedy)
 15. Ayo (feat. Kaytranada & Barney Bones)
 16. Ditto (feat. CeeLo Green, Shiro & Gwen Bunn)
 17. Soul Circus / Chupacabra Outro (feat. Ab-Soul)

(Fot. główna – źródło: instagram.com/problem354)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: