JAY Z, Beyoncé i Future w pierwszym singlu DJ’a Khaleda

Opublikowano: 02/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

DJ Khaled promocję swojego nowego albumu rozpoczyna na grubo, bogato i z rozmachem! Inaczej wszak singla „Top Off”, który wspólnie nagrali JAY Z wraz z małżonką Beyoncé (występująca pod pseudonimem „B”) oraz Future nazwać określić nie można! I my również do tego przepychu w wydaniu Khaleda przywykliśmy!

I do tego, że ostatnio w życiu DJ’a i producenta z Nowego Orleanu wszystko ostatnimi czasy kręci się wokół urodzonego przed dwoma laty syna Beat Novacane’a Asahda Tuck Khaleda. Szczęśliwy tatuś z synem pojawia się dosłownie wszędzie, zdążył już uczestniczyć w większej ilości gali przyznawania nagród niż niejeden uznany raper  i to jego w basenie widzimy na okładce ostatniego albumu ojca. Młody brał też podobno czynny udział w powstawaniu nowego krążka, a niedługo stanie się chyba najbardziej rozpoznawalnym dzieckiem w rapowej branży. Dzieciak ma już nawet swoje instagramowe konto i prawie 2 miliony obserwujących…

Nie dziwi więc w najmniejszym stopniu, że swoje nowe wydawnictwo DJ Khaled zatytułował po prostu „Father of Asahd”, a jego producentem wykonawczym został…. mały Asahd! A jak! I, że do pierwszego singla zaangażował innych szczęśliwych rodziców, czyli Państwa Carter. No i Future’a.

Utwór „Top Off” wraz z teledyskiem w sieci pojawić powinien się jeszcze dzisiaj. Praktycznie, powinien on już być dostępny. Przynajmniej w Stanach, gdzie jego premiera zapowiedziana została na dzisiejszy poranek. Na ten moment wyczekiwany klip jeszcze nigdzie się nie pojawił wrzucamy więc Wam jego okładkę i oficjalny trailer.
No o i oczywiście trzymamy rękę na pulsie, żeby jak tylko singiel „Top Off” pojawi się w sieci, czym prędzej poinformować Was o tym.

No i wylądował! Singiel „Top Off” wraz z klipem jest już dostępny w sieci! Na tą chwilę jedynie w serwisie Tidal, ale jest! Sprawdźcie koniecznie kolejny efekt współpracy DJ Khaleda, JAYA ZBeyoncé! Tym razem jeszcze z Futurem na dokładkę!
Jeśli macie dostęp do serwisu Tidal to teledysk do „Top Off” znajdziecie tutaj.

Jeśli nie, to wersja audio pierwszego singla z albumu „Father of Asahd” jest również dostępna na Spotify:

A od dłuższej chwili śmiga również na YT…

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: