Jay Electronica nareszcie ma dla nas album

Opublikowano: 13/03/2020
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Kto by pomyślał, że doczekamy się tego dnia kiedy to Elpadaro F. Electronica Allah wypuści swój długogrający album. Naszym skromnym zdaniem warto było uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać na moment kiedy w końcu będziemy mogli włączyć sobie LP, którego autorem jest Jay Electronica.

Przypomnijmy, że „Act I: Eternal Sunshine (The Pledge)”, czyli pierwszy mixtape Jay’a został wydany w 2007 roku na platformie myspace, na której to każdy miał swojego wiernego przyjaciela Toma. Gościnnie mogliśmy na nim usłyszeć Eryke Badu oraz Just Blaze’a. Spotkał się on z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków muzycznych i był doceniony za pomniejsze eksperymenty muzyczne.

Wiele lat minęło zanim Elpadro ponownie wkroczył do studia by nagrać swój własny krążek. Rzekomo sam proces nagrywania zajął mu 40 dni i 40 nocy. Swoje trzy grosze wtrącili do niego The-Dream, Travis Scott oraz Jay-Z. Warto przy tym zauważyć, że Shawn Carter obecny jest w prawie wszystkich 10 trackach jakie składają się na album zatytułowany „A Written Testimony”. Specjalne odsłuchy tego wydawnictwa miały się odbyć w kilku amerykańskich miastach ale ze względu na pandemię zostały one odwołane odwołane. Poniżej znajdziecie okładkę, tracklistę oraz link do odsłuchu pierwszego długogrającego albumu Jay’a Electronica. Debiutem krążek „A Written Testimony” bowiem jakoś trudno nam nazwać.

Jay-Electronica-A-Written-Testimony-album-cover-art

Jay Electronica – A Written Testimony

1. Omnipotent Situation
2. The Ghost of Soulja Slim
3. The Blinding feat. Travis Scott
4. The Never Ending Story
5. Universal Soldier
6. Shiny Suit Theory f. The Dream
7. Intense Flow
8. Fruit of the Soul
9. The Wheel of Ezekiel feat. The Dream
10. All Praise To Allah

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: