Jay Rock wraca ze świeżym materiałem

Opublikowano: 28/06/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jay Rock zaprezentował pierwszy od aż pięciu lat singiel! Tym samym, czyli numerem „Eastside” nagranym z udziałem Kal’a Banxa, reprezentant TDE oraz Black Hippy zapowiada swój czwarty solowy i studyjny album stanowiący następcę „Redemption” z 2019 roku.

„Redemption”, entuzjastycznie przyjęty i ostatni, jak dotąd, album Jay Rocka ukazał się dobre pięć lat temu. Sam reprezentant kalifornijskiego Watts, za singiel promujący to wydawnictwo, utwór „King’s Dead”, zgarnął nagrodę Grammy w kategorii Best Rap Performance. Po sukcesach, do którego przyczynił się wysoki poziom płyty „Redemption”, raper zrzeszony w Top Dawg Entertainment jednak zniknął. I wraca teraz. Wraz z premierowym singlem „Eastside” oraz zapowiedzią kolejnego albumu,

Jay Rock utwór „Eastside” nagrał wraz z kumplem z labelu, Kal’em Banxem. Oprócz produkcji kawałka, Kal Banx wykonał również hook, który w „Eastside” słyszymy. Sam Jay Rock swoim charyzmatycznym stylem położył dwie mocne zwrotki i szkoda jedynie, że całość trwa tak krótko.

(Fot. główna – okładka singla „Eastside”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: