„Jetlag” – nowy singiel i klip zapowiadający wspólny album Kosiego i Łajzola z JWP

Opublikowano: 23/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Nadchodzący album Jetlagz, czyli wspólny projekt dwóch załogantów JWP Kosiego i Łajzola promowany był dotąd singlami „Harold Hunter” oraz „Bezsens” z gościnnym udziałem Żabsona. Na YT wylądował właśnie trzeci singiel zatytułowany „Jetlag” z klipem nakręconym w Los Angeles!

Jeszcze przed weekendem wyprodukowany przez mieszkającego w Stanach producenta Ola Mulla numer oraz klip „Jetlag”  ukazały się na stronie Red Bulla, gdzie Kosi i Łajzol opowiedzieli również w kilku słowach o genezie powstania teledysku w LA:

„Los Angeles przede wszystkim dlatego, że twórca klipu na co dzień mieszka w San Francisco i do Los Angeles było mu łatwiej się dostać niż w wiele innych miejsc na ziemi. Ale też z tego powodu, że jak do tej pory nigdy nie zrobiliśmy tam klipu, ani sesji zdjęciowej, a było to naszym marzeniem. Nie mówiąc już o tym, że jest to idealne miejsce jeśli chodzi o klimat utworu, do którego robiliśmy teledysk i idealna lokalizacja jeśli chodzi o światło, architekturę etc… „

Sprawdźcie zatem powstały w Mieście Aniołów klip zrealizowany przez Maćka Janickiego, a wspomniany wywiad znaleźć możecie tutaj.

Album Jetlagz zatytułowany został „WSK8OFMND”, a jego premiera zapowiedziana została na 01.12.2017. Preorder jest już dostępny i zamawiać możecie go na tej stronie. 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: