Uszer, Łajzol i Returnesi zapowiadają „Powrót Do Przyszłości”

Opublikowano: 03/07/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Uszer nadciąga z solowym albumem „Powrót Do Przyszłości”. Na pierwszy ogień przy promocji solo reprezentanta Dolnego Przedmieścia idzie natomiast „Generał”. Wyprodukowany przez The Returners i zobrazowany teledyskiem bonus track z nadchodzącej płyty, do którego gościnnie dograł się Łajzol.

Uszer w ostatnim czasie dogrywał się do kilku projektów innych twórców. Raper pojawił się na albumie „S.E.N.” Młodego, zaproszony został przez Bonsona na płytę „Królu Złoty” do numeru, w którym udziela się również Sobel, a jeszcze wcześniej na talencie Uszera poznali się Psychopadsi czy Eripe. Wychowanek Projektu Dolne Przedmieście koneksje na scenie ma zatem całkiem mocne, co zresztą wykorzystuje przy tworzeniu solowego albumu. Już bowiem w pierwszym singlu, nota bene, stanowiącym bonus track ze zbliżającego się „Powrotu Do Przyszłości”, gościnnie pojawia się Łajzol z JWP. Z kolei za brzmienie numeru odpowiadają The Returners. W tym składzie nagrano kawałek pt. „Generał”, który następnie trafił do Waco w celu miksu i masteringu, a ostatecznie klipem zobrazował Conrad Visuals. Tak powstały singiel „Generał” wjechał dzisiaj, jako pierwszy zwiastun albumu „Powrót Do Przyszłości”.

„Powrót Do Przyszłości” oczekuje na swoje dokładne zaprezentowanie. Nie znamy jeszcze daty premiery albumu, ani szczegółów nagranego materiału, który, co akurat już wiemy, składać będzie się z jedenastu numerów. A co swojej nadchodzącej, solowej płycie mówi sam Uszer?

„30 czerwca minie 18 lat, odkąd działam aktywnie w rapie. Kawał czasu…Kiedy to zleciało? Nie mam pojęcia.
Z tej okazji przygotowałem dla Was solowy album.
Skrót tytułu płyty to PDP.
Nazwa wzięła się od pierwszej ekipy z naszego osiedla (Projekt Dolne Przedmieście) w której stawialiśmy pierwsze kroki związane z muzyką. Rozwinięcie skrótu nazwy krążka oczywiście jest inne, ale z pełną nazwą potrzymam Was jeszcze troszkę w niepewności.
Taki smaczek na dzisiaj.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy czekają.
Nie zawiodę”.

– Uszer

(Fot. główna – autor: Maja Zdanowska @milliondollarjoint / źródło: facebook.com/uszerzdolne)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: