Pokahontaz – nowy singiel i „Krzyżówkowy” konkurs dla fanów

Opublikowano: 20/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„REset” – taką nazwę nosić będzie 4. album Pokahontaz. Zespół nie tylko zdradził wczoraj tytuł nowego krążka, ale zaprezentował też kolejny zwiastujący go singiel – numer pt. „Krzyżówka”. Na tych, którzy rozwiążą zagadkę, czekać będą nagrody. Jedna z nich to przedpremierowy odsłuch „REsetu” w obecności samego Fokusa i Rahima. Sprawdźcie szczegóły!

Zespół Pokahontaz przyzwyczaił już fanów do tego, że premierę każdej płyty poprzedza nietuzinkowym numerem. Przy okazji 1. albumu, „Receptury”, był to np.Wstrząs dla mas”. Przed premierą Rekontaktu” w sieci pojawiła się „Niemiłość”. Zanim na sklepowe półki trafił ostatni album grupy, „Reversal”, furorę na YouTubie wywołał „W ruch”. Teraz artyści proponują „Krzyżówkę”. – Na pierwszy rzut oka krzyżówka może wydawać się trudna do rozwiązania. Zakładamy jednak, że mamy inteligentnych fanów, którzy sobie z nią poradzą – mówią artyści.

Za produkcję „Krzyżówki”, jak i całego „REsetu” odpowiada wrocławski duet White House. Cuty do utworu dorzucił DJ West.

Nowy utwór Pokahontaz nieprzypadkowo zatytułowany został „Krzyżówka”. Tekst utworu odpowiada hasłom, które należy dopasować do specjalnie na potrzeby tej premiery przygotowanej grafiki. Dostępna jest ona na kanale MaxFloRecTV na YT. Znaleźć można ją również na https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Krzyzowka/860 czy w największych serwisach streamingowych. Krzyżówka nie zawiera pytań – definicje poszczególnych haseł pojawiają się w zwrotkach Rahima i Fokusa. Co ważne, główne hasło krzyżówki ułożyć będzie można z liter znajdujących się w przyciemnionych (szarych) polach.

Dla wybranych autorów poprawnego hasła głównego przewidziano nagrody. Szansę na ich otrzymanie będą miały te osoby, które zamówią album „REset”w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl, podając rozwiązanie krzyżówki w uwagach do zamówienia. Co 20. zamawiający, który poda właściwe hasło, otrzyma słuchawki douszne partnera wydawnictwa, marki JBL. Wśród wszystkich klientów zamawiających płytę w przedsprzedaży, którzy rozwiążą krzyżówkę, Rahim w dniu swoich urodzin, 17.11, wylosuje laureata nagrody specjalnej. Wydarzenie transmitowane będzie w kanałach social media MaxFloRec i zespołu. Szczęśliwiec zaproszony zostanie na indywidualne spotkanie z Pokahontaz w salonie partnera marki JBL. Podczas spotkania wraz z artystami będzie miał on okazję przedpremierowo posłuchać „REsetu”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: