Jig Magger oprowadza nas po ulicach NY w trzecim singlu z płyty

Opublikowano: 02/02/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedzią, Jig Magger opublikował dziś trzeci singiel z  „Vibes, Beats & Melody”, zabierając nas na wycieczkę po ulicach Nowego Jorku. Wraz z dzisiejszą premierą ruszył także limitowany preorder winyla.

Dwa tygodnie temu, przy okazji premiery tytułowego singla z „Vibes, Beats & Melody”, Jig Magger obiecał nam, że kolejny numer wyjdzie z klipem, kręconym w Nowym Jorku. Obiecał też, że wraz z nim ruszy preorder winyla. Wrocławski producent to poważny człowiek, dlatego z obu obietnic się wywiązał.

Trzeci singiel z płyty producenckiej Jig’a nosi tytuł „Moonglow Wednesday”. Reprezentant Tylda Records zabiera nas w nim na wycieczkę do NY tak jeśli chodzi o brzmienie, jak i klip do utworu. Wspomagają go w tym niesamowici muzycy. W „Moonglow Wednesday” słyszymy znakomitego wibrafonistę Tymona Kosmę, a także Marka „Latarnika” Pędziwiatra (EABS, Błoto, Zima Stulecia) na pianinie oraz syntezatorze. Całość cut’ami dopełnił 100procent. Klimatyczne, kręcone VHS’em wideo zarejestrował sam Jig, a w całość poskładał je JAŁA Produkcja.

Co zaś tyczy się winyla „Vibes, Beats & Melody”, został on wytłoczony w limitowanym nakładzie 100 ręcznie numerowanych i podpisanych sztuk. Zamówienia dostarczone będą do preorderowiczów pod koniec lutego lub na początku marca. Swój egzemplarz zamówisz TU.

Premierę albumu „Vibes, Beats & Melody” Jig Magger zaplanował na 14 lutego 2024. Na stronie bandcamp zakupić można również preorder materiału w cyfrowej wersji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: