Juicy J, Wiz Khalifa i Project Pat razem na tylnych siedzeniach

Opublikowano: 27/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jakie zestawienie! Razem, ramię w ramię, na tylnych siedzeniach rozsiedli się razem Juicy J, Wiz Khalifa oraz Project Pat. Singiel zatytułowany „Backseat” zapowiada album, który Juicy & Wiz nagrali w duecie!

Wiz Khalifa zalicza kolejną mocną kooperację z innym sławnym raperem. W latach wcześniejszych Wizzy miał już przyjemność nagrania albumu ze Snoop Doggiem czy Curren$ym. Najnowsze działania w duecie autor „Rolling Papers” podjął natomiast ze współtwórcą legendarnej Three Six Mafii. Panowie działali już wspólnie kilka lat temu. Efektem był wówczas album wydany jako TGOD Mafia, w nagraniu którego udział wziął również producent TM88. W roku 2022 natomiast otrzymać mamy materiał, który sygnować swoimi ksywami będą już jedynie Wiz Khalifa & Juicy J. Jednak nie sami. Raperzy do pomocy wzięli bowiem sobie, co oczywiste, także innych twórców. A jednym z nich jest równie sławny i także reprezentujący załogę z Memphis Project Pat, gościnnie pojawiający się w numerze „Backseat”. Efektem tego spotkania nie może zatem być nic innego, jak południowo brzmiący banger. Dodatkowo poparty oddającym klimat kawałka teledyskiem, którego autorem jest Video God, czyli Gabriel Hart, gość od klipów Gucci Mane’a, Migos czy Future’a.

Wiz Khalifa & Juicy J jako rezultat wspólnej studyjnej pracy wypuszczą album zatytułowany „Stoner’s Night”. Tytuł nadchodzącej płyty stanowi, rzecz jasna, nawiązanie do serii identycznie zatytułowanych kawałków, które przed laty panowie wspólnie wypuścili. Wcześniejszym natomiast singlem, którym Wiz i Juicy zapowiadają nagraną w duecie płytę był zaprezentowany przed miesiącem, także wraz z klipem, numer pt. „Pop That Trunk”. Na jaki z kolei dzień zaplanowano „Stoner’s Night”? Tego Wiz Khalifa & Juicy J jeszcze nie ujawnili.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: