„Jutrzenka” już dzisiaj, ale nowy album Sariusa jednak za tydzień

Opublikowano: 17/06/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już za tydzień, po przełożonej dacie premiery, nowy, solowy album wyda Sarius. Zanim jednak „Antihype 2” stanie się wydawniczym faktem, sprawdzić możemy kolejny singiel wraz z klipem, tą płytę promujący.

„Antihype 2” pierwotnie ukazać miał się w dniu jutrzejszym. Nie z winy wydawcy, a jednego z podwykonawców, nowy album Sariusa swoją premierę zaliczy tydzień później, dokładnie to 25 czerwca. O zaistniałej sytuacji, przed kilkoma dniami, poinformował sam Mariusz:

„Siema! Niestety dostaliśmy dziś informacje, że jeden z naszych podwykonawców nie wyrobi się ze wszystkimi elementami preorderu, tak, żebyście w piątek dostali swoje płyty. Paczki wyjdą do Was z lekkim opóźnienie – we wtorek 22 czerwca, więc środa-czwartek każdy dostanie już swój preorder. Zdecydowaliśmy również, że przesuniemy premierę empikową oraz streamingową o tydzień, czyli na 25 czerwca. W ten sposób wszyscy preorderowicze na pewno dostaną płyty przed premierą, a na tym nam mocno zależy”.

Sarius

Nie ma jednak tego złego, co by na lepsze nie wyszło. Na „Antihype 2” jeszcze chwilę poczekać musimy, ale już teraz sprawdzić możemy kolejny, przedstawiony na klipie, singiel promujący to wydawnictwo. Tym razem jest to wyprodukowany przez duet Worek x I’Scream utwór zatytułowany „Jutrzenka”, do którego teledysk z kolei, zrealizowała ekipa Distort Media.

I jak często Sarius ma to w zwyczaju, również genezę i przesłanie utworu „Jutrzenka” raper postanowił skrupulatnie słuchaczom przybliżyć. Popieramy, popieramy mocno takie właśnie zabiegi. Autor ma pewność, że zostanie zrozumiany zgodnie ze swoim zamiarem, a słuchacze pomoże poczuć nastroje, jakie raper odczuwał, dany numer tworząc. Szczegółowy natomiast opis całego albumu „Antihype 2”, w tym również tracklistę nowej płyty Sariusa, znajdziecie w tym miejscu.

https://www.facebook.com/1sarius/posts/338924024259120

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: