Fat Joe wystąpił w serii Tiny Desk (Home) Concert

Opublikowano: 17/06/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Stworzona przez NPR Music seria Tiny Desk Concert regularnie dostarcza kolejne występy różnych artystów, w tym również artystów rapowych. Najnowszym gościem cyklu jest Fat Joe.

Organizowane przez NPR Music koncerty z serii Tiny Desk Concert cieszą się w sieci niezwykłą popularnością. Do hostowanej przez Boba Boilena audycji All Songs Concidered, zapraszani są artyści absolutnie różnorodni. Nas oczywiście najbardziej interesują artyści rapowi i tu Tiny Desk Concert może pochwalić się absolutnymi gigantami. W ramach ich audycji wystąpili jak dotąd, m.in., Rakim, Big Daddy Kane, The Roots, Wu-Tang Clan, Masta Ace, Mac Miller, Common i wielu innych.

Ostatnio, z powodu sytuacji na świecie, Tiny Desk Concert zamieniło się w Tiny Desk (Home) Concert i nie odbywa się już podczas audycji Boilena. Zamiast tego artyści zapraszają ekipę NPR Music do swoich domów, studiów lub innych miejsc, w których chcieliby zaprezentować się na żywo. Najnowszym rapowym gościem, który wziął udział w koncercie wg nowej formuły jest Fat Joe.

Pochodzący z Brooklyn’u raper wystąpił przy akompaniamencie nie tylko DJ’a, ale również live band’u. Podczas trwającego kwadrans koncertu, zaprezentował 5 numerów: „My Lifestyle”, „What’s Luv?”, „Lean Back”, „Sunshine (The Light)” i „All The Way Up”.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: