Już niebawem Małach i Rufuz wydadzą swój nowy „Materiał”

Opublikowano: 16/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Szósty wspólny album Małacha i Rufuza już niebawem doczeka się swojej premiery. Sześć promujących go singli jest już w sieci, z czego ostatni, zatytułowany „Nie obiecam”, pojawił się wczoraj. Gościnnie duet wspiera w nim Bonson.

Małach i Rufuz przygotowują się do wydania swojego szóstego, wspólnego albumu. Pierwszy nagrany przez nich krążek, „Relacja 2012”, wyszedł, jak sam tytuł wskazuje, w 2012 roku. Za duetem więc już kawał przebytej razem muzycznej drogi. Drogi, która jeszcze w tym miesiącu doczeka się kontynuacji w postaci nowego materiału.

Materiału, który, nomen omen, nosi tytuł „Materiał”. Krążek promuje łącznie 6 singli, w których gościnnie pojawili się Hinol Polska Wersja, Effy, Kukon, Jano Polska Wersja i Bonson. Jako że Małach i Rufuz nie opublikowali jak dotąd tracklisty albumu, nie wiemy kto jeszcze, poza wyżej wymienionymi, pojawi się na „Materiale”. Zagadka ta rozstrzygnięta zostanie dopiero w dniu premiery całości.

Premiera albumu Małacha i Rufuza „Materiał” zaplanowana jest na 28 marca. Preorder zamawiać można do 26 marca na stronie duetu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: