Już w ten piątek The Game w warszawskiej Progresji

Opublikowano: 26/02/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Złote i platynowe płyty, nominacje do Grammy, kilka pozycji nr 1 na liście Billboardu – to tylko część dorobku The Game’a. Protegowany Dr’a Dre; autorów międzynarodowych hitów „How We Do”, „Hate It or Love It” czy „100” wypuścił 29 listopada swój pożegnalny album. W ślad za płytą „Born2Rap” reprezentant Los Angeles ruszył w trasę koncertową, podsumowującą jego artystyczny dorobek.

Dokładnie 30 stycznia The Game rozpoczął koncertowe tournee po Europie. Pierwszy występ na trasie Born2Rap odbył się w Manchesterze. Do Warszawy raper przyjedzie już w najbliższy piątek 28 lutego. Będzie to przedostatni występ w ramach pożegnalnej trasy Born2Rap Tour.

Tymczasem organizatorzy ujawnili szczegółowy harmonogram piątkowego wieczoru:
19:00 – otwarcie drzwi
19:30 – DJ 600V & Fokis
20:00 – DJ Gavor
20:30 – Coyyote/Nu Jerzey Devil/ D Cross
21:00 – The Game

Bilety na pożegnalny koncert The Game’a w Polsce znajdziecie jeszcze tutaj: https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/311/the-game, tutaj: https://goingapp.pl/evt/2187537/the-game, a także w salonach Empik na terenie całego kraju.

„Born2Rap” to ostatnia płyta w dorobku The Game’a. Album ukazał się dokładnie w dniu 40. urodzin rapera. Na krążku pojawili się gościnnie m.in. Ed Sheeran, Miguel, Travis Barker, 21 Savage i Anderson .Paak.

My nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy przy okazji nie podzielili się z Wami naszymi ulubionymi numerami z dyskografii The Game’a. Słowa przy takich bangerach są zbędne, lecimy zatem.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: