Kafar, Paluch i Miodu nagrywają „Za tych co nie mogą”

Opublikowano: 05/02/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Kafar zaprezentował dzisiaj swój premierowy singiel i klip zapowiadający solowy album „23 minuty po północy”. W numerze zatytułowanym „Za tych co nie mogą” gościnnie pojawiają się Paluch i Miodu.

Kafar ze składu Dixon37, Paluch i Miodu na beacie MilionBeats nagrali wspólnie klimatyczny i mocno refleksyjny numer, który zatytułowany został „Za tych co nie mogą”. Singlem tym Kafar zapowiada swój czwarty solowy projekt, którym jednocześnie rozpoczyna nowy rozdział w swojej karierze.

Kafar Dix37 wypuścił do tej pory trzy solowe krążki, które złożyły się na trylogię „Panaceum”. Raper jednak jasno sygnalizuje, że w 2021 roku nie będzie miał już dla słuchaczy tytułowego „Panaceum”. W karierze reprezentanta Dixon37 przyszedł bowiem czas na rozpoczęcie nowego rozdziału. Powody tego ruchu sam Kafar wytłumaczył następującymi słowami:

„Za kilka chwil zegar w salonie wybije północ. Na biurku tylko laptop, zdjęcie żony i syna w ramce z Ikei, spiołka z niedopalonym jointem i oczywiście chodzący za mną wszędzie Jack Daniels. Za oknem raz po raz słychać szczekającego psa sąsiadów, który wyprowadzony na nocny spacer w tę bezgwiezdną, zimną noc poczuł tę specyficzną nerwowość, tak znamienną dla całego tego pieprzonego roku. Czuję się zmęczony, ale wiem że nie zasnę, nie ma takiej opcji. Ukojenie po zabiegu z gęstego dymu zaczyna ustępować miejsca rosnącej fali niepokoju. Biorę spory łyk ze szklanki, „krzyt krzyt” – w ciszy rozbrzmiewa kamień zapalniczki, którą odpalam niedopałek z pierwszego wersu tej historii. Kurwa, coś, nie wiem co, ale coś jest nie tak. Puszczam bit z folderu „Nowe rzeczy”, gapię się przez dłuższą chwilę na pustą kartkę i już wiem. Jest godzina 00:23, a ja nie mam już dla Was panaceum”.

Swój nowy album Kafar zatytułował „23 minuty po północy”. Wydawnictwo nakładem Step Records ukaże się 26-go lutego, a preorder już teraz zamówić możecie w tym miejscu. Szczegółowe informacje na temat nadchodzącego solo reprezentanta Dixon37 ujawnione mają zostać niebawem.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: