Freddie Gibbs i Schoolboy Q pokazali „Gang Signs”

Opublikowano: 05/02/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Freddie Gibbs serwuje nam kolejny udany singiel. Po kooperacji z Big Seanem oraz Hit-Boy’em i zdobyciu „4 Thangs” przyszedł czas na singiel do nagrania którego zaproszony został Schoolboy Q!

Gangster z Gary i reprezentant TDE stworzyli wspólnie numer zatytułowany „Gang Signs”. Wspólny numer Gibbsa i Schoolboy’a dodatkowo zobrazowany został klimatycznym, animowanym klipem w reżyserii Aarona Hymesa i narysowanym przez Gabriela Alcala. Autorzy numeru „Gang Sings”, jako rysunkowi królik i żółw, wyruszają w nim w całkiem sympatyczną rundę po mieście.

„Gang Signs” zapowiada nowy solowy album Freddiego Gibbsa, który wydany zostać po już po podpisaniu przez rapera kontraktu z Warner Records. Na ten moment dyskografię Kane’a zamyka nagrane z Alchemistem, rewelacyjne „Alfredo”, okrzyknięte jednym z lepszych albumów 2020 roku, co potwierdza nominacja do nagrody GRAMMY w kategorii Best Rap Album. Co natomiast tyczy się Schoolboy’a Q to cały czas czekamy na szóste solo Quincy’ego. Następca „CrasH Talk” ukazać miał się już w roku ubiegłym, coś jednak nie wyszło…

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: