Kękę ogłasza start w MMA, a my wiemy kto będzie jego pierwszym rywalem

Opublikowano: 01/04/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Sportowe wyczyny polskich hiphopowców stały się już nieodłącznym elementem naszej rodzimej rapowej branży. Do grona walecznych mc’s dołączył właśnie Kękę, a nam udało się dotrzeć do informacji o tym, kto został pierwszym przeciwnikiem w klatce radomskiego rapera!

Kękę swoje rozpoczęcie kariery w sportach walki oficjalnie potwierdził w dniu dzisiejszym poniższym postem zamieszczonym na oficjalnym profilu Facebook. Jednak jak zauważa sam autor „Cesarza” osoby baczniej przyglądające się jego życiu już wcześniej mogły zaobserwować skierowanie się w stronę kariery sportowej.

 

Po zamieszczeniu powyższego oświadczenia postanowiliśmy wykorzystać swoje źródła informacji w branży sportów walki i szybko udało nam się dociec kim będzie pierwszy przeciwnik z jakim Kękę zmierzy się w klatce. Jednakże nie musieliśmy zbyt długo czekać na oficjalne potwierdzenie uzyskanych przez nas w kuluarach informacji, gdyż sam zainteresowany również udostępnił w dniu dzisiejszym video potwierdzające jego przygotowywania do rozpoczęcia kariery w sportach walki. A osobą tą jest znany poznański dj, mający już na koncie kilka poważnych sportowych osiągnięć –  DJ Decks!

 

Tak więc, wiemy już wszystko, a obu panom życzymy wspaniałej rywalizacji i wielu sukcesów zarówno na drodze kariery muzycznej jak i poza nią.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: