KęKę wraz z nowym singlem przynosi „Nadziei Słowa”

Opublikowano: 21/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zanim nadejdzie „4:01” otrzymujemy od KęKę „Nadziei Słowa”, czyli trzeci singiel zwiastujący nowy album rapera. I zaraz utwór utrzymany w klimacie, za który tak wielu słuchaczy pokochało Piotra Siarę. Szczery, poparty osobistymi historiami motywator. Chociaż gorzki to jednocześnie krzepiący. Dający tytułowe słowa nadziei, że zawsze może być lepiej.

KęKę po trudnym, przepełnionym osobistymi tragediami okresie, wraca z nowym albumem. Raper o przeżyciach z ostatnich lat opowiedział w otwierającym promocję wydawnictwa „4:01” singlu „Start”. Z kolei zaprezentowany w drugiej kolejności braggowy „Znachor” dał znać, że rapera, na szczęście, poczucie humoru nie opuściło. Teraz natomiast KęKę udostępnił utwór, który z pewnością stanie się jednym z najbardziej popularnych singli zwiastujących „4:01”. Wyprodukowany przez Foxsa i Leśnego numer „Nadziei Słowa” to bowiem KęKę w stylu, który przysporzył Radomianinowi najwięcej słuchaczy. Wysyłający słuchaczom muzyczną pocztówkę znad krawędzi zawierającą przesłanie, że „póki wierzysz jesteś w grze…”. Dostarczającą mocny, motywujący do działania przekaz, a dodatkowo zobrazowaną teledyskiem w realizacji ekipy HDSCVM.

„4:01”, siódmy solowy album KęKę ukaże się 14 czerwca. Preorder wydawnictwa, wzbogacony o EP „3:59” dostępny jest na stronie Takie Rzeczy Label.

(Fot. główna – kadr z video „Nadziei Słowa”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: