KęKę wrócił jako „Znachor”

Opublikowano: 17/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

KęKę puścił drugi singiel zwiastujący nowy album, którym jasno komunikuje: „Mordo to wrócił Znachor!”. Dając przy tym pełnokrwisty banger. Pełen humoru ale i gorzkich obserwacji na temat dzisiejszych czasów. Proszę Państwa, to jest profesor… Kędzior!

KęKę promocję nowego albumu, zatytułowanego „4:01”, rozpoczął przed dwoma miesiącami od singla „Start”. W dniu wczorajszym natomiast otrzymaliśmy drugi utwór z płyty, z którą Piotr Siara wraca po trzech latach nieobecności na scenie. Jest to wyprodukowany przez Nody Beats numer „Znachor”. Raper w braggowy, ale i autoironiczny sposób ukazuje w nim swoją twórczość jako odtrutkę na wiele współczesnych bolączek. Czy ma rację? Przekonajcie się sami sprawdzając singiel „Znachor” dodatkowo zobrazowany teledyskiem w reżyserii Filipa Wendlanda.

„4:01”, siódmy solowy album KęKę, ukaże się 14 czerwca. Nie jest to jednak jedyny materiał, który KiKi przygotował na swój powrót. Do dostępnej jedynie w preordoerze na stronie Takie Rzeczy Label wersji Deluxe wydawnictwa „4:01” dorzucone bowiem zostanie EP „3:59”, które nabyć można wyłącznie w trwającej obecnie przedsprzedaży.

KęKę - 3:59  - okładka

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Bashesh Agencja Artystyczna)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: