Knaps, „Knapstynencja” i „Proces” w tle

Opublikowano: 16/01/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Wczoraj Knaps wypuścił numer, „Knapstynencja”, w którym gościnnie pojawił się Mario Kontrargument, a bit wyprodukował BobAir. Przy okazji, raper podzielił się informacją, że ukończony ma już kolejny projekt, o którym więcej informacji ujawni niebawem.

Nadciąga „Proces”. Tak właśnie nazywać będzie się album pabianickiego rapera, Knapsa. Projekt owiany jest dość dużą tajemnicą i w zasadzie jedyne, co wiemy obecnie na jego temat, to że powstał on w całości na bitach duetu, Ensoul. Z wpisów w social media Knapsa domyślać się też możemy, że nazwa albumu nie jest przypadkowa i odnosi się do przemiany, która trwa od 2019 roku. Jakiego typu to przemiana? Możemy tylko, gdybać, a jak nawinął Peja: „nie ma co gdybać, od tego chce się rzygać”.

Czekamy zatem cierpliwie na więcej informacji na temat „Procesu”, ale zanim to nastąpi, Knaps proponuje nam numer, „Knapstynencja”. Wylądował on wczoraj na kanale Balmamu Records. Gościnnie w refrenie słyszymy Mario Kontrargumenta, a za bit odpowiedzialny jest BobAir. Wokół „Knapstynencji”, tak samo jak i „Procesu”, panuje delikatna aura tajemniczości, którą Knaps rozwiewa delikatnie następującym wpisem:

„Jest rok po projekcie „JAD” , w zeszłym roku mało było muzyki z mojej strony , samą Knapstynencję napisałem na finiszu prac do płyty „Proces”, o samym numerze i jego powstaniu rozwinę się bardziej po premierze.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: