Taco, OIO, Mielzky, Łajzol i inni zapraszają do club2020

Opublikowano: 16/01/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Połowa stycznia to dwie mocne premiery związane z „club2020”. Tytułowy, nagrany Taco Hemingway’a, OIO i i CatchUp’a, singiel gwiazdorskiego projektu z początku grudnia to zaledwie intro. 16 stycznia to bowiem pierwsza okazja, aby przyjrzeć się z bliska kulisom powstawania tego bezprecedensowego projektu. Na kanale YouTube 2020 label pojawił się pierwszy odcinek materiału, dokumentującego pracę nad „club2020”. Natomiast w czwartek 19 stycznia czeka nas premiera drugiego singla.

club2020 zaprasza słuchaczy w swoje progi. Po zaprezentowaniu inaugurującego ten zakrojony na szeroką skalę projekt singla tytułowego, otrzymujemy bowiem pierwszy epizod dokumentalnego serialu. Utrzymana w konwencji behind the scenes seria stanowi nie lada gratkę dla fanów największych gwiazd polskiego rapu. Już w pierwszym odcinku cyklu możemy podejrzeć jak w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni studyjnej tworzą i nagrywają, m.in. Taco Hemingway, OKI, Young Igi, Otsochodzi, czyli skład OIO, Young Leosia, DZIARMA, Mielzky, Łajzol, Atutowy i LOAA. Sceny ze studia przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy do Trójmiasta.

Z kolei już we czwartek 19 stycznia czeka nas premiera drugiego singla promującego „club2020”. Równocześnie z publikacją klipu do sieci trafi drugi drop limitowanego preorderu, który będzie dostępny przez na stronie club2020.co. Premiera całego albumu „club2020” już 10 marca nakładem 2020 label.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: