Kolejny numer, który razem nagrali Ero i Włodi już jest

Opublikowano: 29/06/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Ero coraz bardziej zaczyna zagęszczać ruchy promocyjne wokół swojej nadchodzące, drugiej już solówki. Właśnie ukazał się drugi singiel „EROIZM” zwiastujący. Numer nie byle jaki, bo nagrany wraz z pierwszym ujawnionym gościem na ten materiał zaproszonym.

A jest nim oczywiście nasz rodzimy G.O.A.T., czyli nikt inny jak Włodi. Współtwórca legendarnej Molesty gościł już reprezentanta JWP/BC na swojej płycie „WDPDD”. Teraz Włodek rekompensuje się tym samym, nawijając gościnną zwrotkę na nowy, solowy album Erosa.
Najnowszy wspólny kawałek Ero i Włodi zatytułowali „Jeśli Masz”. Za produkcję natomiast tym razem odpowiada Laska z wrocławskiego White House’u, a całość przy użyciu gramofonów dopełnił z kolei niezastąpiony DJ Falcon! Singiel „Jeśli Masz” w dniu dzisiejszym pojawił się w wersji audio zarówno na YouTube, jak i w serwisach streamingowych. Sam teledysk jest zapewne jedynie kwestią czasu, a więcej informacji na temat albumu „EROIZM”, znajdziecie w tym miejscu.

I tak jak podejrzewaliśmy, zaledwie kilka godzin po opublikowaniu wersji audio numeru „Jeśli Masz”, nowy wspólny numer Ero i Włodiego zaprezentowano wraz z teledyskiem. Za jego realizację Maciej Lipiński. A wraz z premierą klipu wystartował również preorder albumu „EROIZM”. Ale o tym poniżej.

Wraz z premierą teledysku do singla „Jeśli Masz” wystartował również preorder wyczekiwanego albumu „EROIZM”, a także poznaliśmy okładkę drugiej solowej płyty Ero. Co jednak najważniejsze, wiemy kiedy wydawnictwo ukaże się na rynku. A czeka nas to dokładnie 29 października. Przy okazji, reprezentant JWP dodał kilka słów od siebie o nadchodzącej, drugiej już solówce.

„Album „Eroizm” to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą ilością gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać “Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem… Jest to album o mnie i o nas… dla Was!”

Ero-EROIZM-okładka

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: